• DOLAR
  %-0,08
 • EURO
  %0,31
 • ALTIN
  %0,14
 • BIST
  %-0,65
HUZURLU BİR İLÇEYİZ

HUZURLU BİR İLÇEYİZ

   Boğazlıyan İlçe Emniyet Müdürü Şahin; İlçenin güvenliğini çok önemsediklerini belirterek, “İlçemiz huzurlu ilçeler arasında yer alıyor. Asayiş konusunda yoğun çalışma içerisindeyiz. İlçe güvenliğinin daha da artması için çalışmalarımız artarak devam edecek” dedi.

Boğazlıyan İlçe Emniyet Müdürü Hasan Şahin, Gazetemizi ziyaret etti.

Ziyarette ilçe genelinde asayişin temini, vatandaşların huzur ve güvenliğinin artması, suç işlenmesinin önlenmesi, taşınması ve bulundurulması yasaklanmış her türlü suç aletlerinin ele geçirilmesi amacıyla asayiş uygulamalarının devam ettiğini belirten Emniyet Müdürü Şahin, “İlçenin güvenliğini çok önemsiyoruz. İlçemiz huzurlu ilçeler arasında yer alıyor. Asayiş konusunda yoğun çalışma içerisindeyiz. İlçe güvenliğinin daha da artması için asayiş ve yol uygulamalarımız devam edecek” dedi.

Güvenlik güçlerinin halkın huzur ve güvenliği için 24 saat görev başında olduklarını dile getiren Şahin, “Amacımız, hem ilçemizin, hem de bölgemizin güvenliğini sağlamak. Halkımızın huzurunu temin etmek. Bu nedenle oluşturulan asayiş kontrol noktalarında ilçenin genelinde asayişin temini, vatandaşlarımızın huzur ve güvenliğinin sağlanması, suç işlenmesinin önlenmesi, taşınması ve bulundurulması yasaklanmış her türlü suç aletlerinin ele geçirilmesi amacıyla başlatılan uygulamalarımız sürüyor” diye konuştu.

Boğazlıyan’ın emniyet ve asayiş yönünden ülkenin en huzurlu ilçelerden bir tanesi olduğunu vurgulayan Şahin, “Polis olarak görevimizi yerine getirirken en büyük destekçimiz halkımızdır” dedi.

Emniyet Müdürü Şahin, “Polis olarak görevimizi yerine getirirken en büyük destekçimiz halkımızdır. Polis vatandaş diyalogu ve ilişkileri ne kadar iyi olursa o ölçüde başarıya ulaşılacağının bilincindeyiz. Boğazlıyan emniyet ve asayiş yönünden ülkemizin en huzurlu ilçelerden bir tanesidir. Polis olarak görevimizi yerine getirirken en büyük destekçimiz halkımızdır” dedi.

Gazetemiz Yazı İşleri Müdürü Fatih Tarikci’de ziyaretten duyduğu memnuniyetliği dile getirdi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM