• DOLAR
  %0,12
 • EURO
  %0,18
 • ALTIN
  %-0,12
 • BIST
  %1,18
İÇ ANADOLU’DA TEK YOZGAT YAMAÇLI’DA İLK

İÇ ANADOLU’DA TEK YOZGAT YAMAÇLI’DA İLK

Yozgat’ta ilk defa beton yol Yamaçlı’ya yapılıyor.

Yamaçlı’nın tüm potansiyelini harekete geçiren Belediye Başkanı Şaban Altıntaş, hizmetleri en verimli şekilde değerlendirerek beldenin kimliğini göz önünde bulunduran çalışmalarını sürdürüyor. Onlarca proje için başta AK Parti Yozgat Milletvekili Yusuf Başer olmak üzere, kapsamlı ve bereketli görüşmeler gerçekleştiren Başkan Altıntaş’ın azim ve gayreti ile Yozgat’ta ilk beton yol Yamaçlı’ya yapılıyor.

YAMAÇLI BAŞER’İ AĞIRLADI

AK Parti Yozgat Milletvekili ve Seçim İşleri Başkan Yardımcısı Av. Yusuf Başer, bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunduğu ilçemize bağlı Yamaçlı Beldesi’nde vatandaşların yoğun ilgisi ile karşılaştı.

Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar, Yamaçlı Belediye Başkanı Şaban Altuntaş, AK Parti Boğazlıyan İlçe Başkanı Osman Düğenci, İl Genel Meclis Üyeleri Muktat Erdem ve Mikayil Demir’in de eşlik ettiği ziyarette; Milletvekili Başer, Yamaçlı’da ziyaret ve incelemelerde bulundu.

Yamaçlı’nın gelişim ve değişiminde önemli rol üstlenip, vatandaş odaklı hayata geçirilen projeleri meyvelerini verirken, her kesiminin yaşamına dokunacak çalışmaları ile takdir toplayan genç ve vizyoner Belediye Başkanı Altıntaş, bir kez daha gönüllere dokundu.

AK Parti Yozgat Milletvekili ve Seçim İşleri Başkan Yardımcısı Av. Yusuf Başer, bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunduğu Yamaçlı’da Belediye Başkanı Şaban Altıntaş’ı makamında ziyaret etti. Burada Belediye tarafından yürütülen çalışmalar hakkında Başkan Altıntaş’tan brifing alan Milletvekili Başer, AK Parti hükümetlerinin ve AK Partili belediyelerin vatandaş odaklı hizmetine değindi.

Milletvekili Başer, Yamaçlı’da hemşerileri ile bir arada olmaktan dolayı duyduğu memnuniyetliği dile getirerek, vatandaş odaklı hizmetlerine bir yenisini daha kazandıran Başkan Altıntaş’ı tebrik etti, çalışmalarında başarılar diledi.

Milletvekili Başer; “Yozgat’ta ilk defa beton yolu Yamaçlı-Yenifakılı karayoluna yapıyoruz.”

AK Parti Yozgat Milletvekili ve Seçim İşleri Başkan Yardımcısı Av. Yusuf Başer, Yozgat’ta ilk defa beton yolu Yamaçlı-Yenifakılı karayoluna yaptıklarını belirttiği açıklamasında; “Yol yapım çalışmaları başladı. Yolumuzda inceleme yaptık. Yetkililerden bilgi aldık. Yaklaşık 11 km’lik yolumuzu 1 ay içinde tamamlayarak Yamaçlılı ve Yenifakılı’lı hemşehrilerimizin hizmetine sunacağız. AK hizmet her yerde, durmak yok yola devam.” dedi.

BAŞER’E TEŞEKKÜR ETTİ

Yamaçlı Belediye Başkanı Şaban Altıntaş ise, Milletvekili Başer’i beldelerinde ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdiği konuşmasında; “Hizmetleri en verimli şekilde değerlendirerek beldenin kimliğini göz önünde bulunduran çalışmalara ağırlık veriyoruz. Bu kapsamda; beldemize ve bölgemize kazandırılan hizmetlerde emeği olan Sayın Milletvekilimiz Başer’e ve tüm emeği geçenlere bir kez daha şahsım ve belde halkı adına teşekkür ediyorum” dedi.

Başkan Altıntaş, “Söz verdiği projeleri hayata geçirmenin mutluluğunu Yamaçlılar ile birlikte paylaşmaya devam ediyoruz. Bir yandan gönüllere dokunurken diğer yandan da hizmetlerimizi artırarak sürdüreceğiz. Seçim kampanyası yürütürken halkımıza ne söz verdiysek yerine getiriyoruz şükürler olsun” şeklinde konuştu.

İLK BETON YOL YAMAÇLI’YA

Başkan Altıntaş, “Kıymetli misafirlerimiz ile birlikte İç Anadolu’da tek Yozgat Yamaçlı’da ilk olan beton yol çalışmalarını yerinde inceledik. Yaklaşık 11 km’lik beton yol çalışması 1 ay içinde tamamlanması planlanıyor. Beldemize ve bölgemize hayırlı olsun” ifadelerinde bulundu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM