• DOLAR
  9,2620
  %0,92
 • EURO
  10,7921
  %1,11
 • ALTIN
  526,44
  %-0,64
 • BIST
  1.410
  %-0,16
İl Genel Meclisine İlk Aday Adayı

İl Genel Meclisine İlk Aday Adayı

Hizmete Talibim!

Yoğunhisar Köyü Muhtarı Halil İbrahim Zorluaslan, Ak Parti’den İl Genel Meclis Üyeliğine aday adaylığını açıklayan ilk isim oldu.

Son zamanlarda kamuoyunda aday adaylığı ile gündeme gelen İlçemize bağlı Yoğunhisar Köyü Muhtarı Halil İbrahim Zorluaslan, yaklaşan Mahalli İdareler seçimlerinde İl Genel Meclis Üyeliği için aday olduğunu açıkladı.

-“Kalabalık Grup Eşlik Etti”-

2019 yılı Mart ayında gerçekleşecek olan Mahalli İdareler seçiminde Ak Parti’den İl Genel Meclis Üyeliği için aday olduğunu açıklayan Yoğunhisar Köyü Muhtarı Halil İbrahim Zorluaslan, beraberinde köy, kasaba ve merkez mahalle muhtarları ile birlikte gazetemizi ziyaret etti.

Ziyarette, önümüzdeki yerel seçimlerde Ak Parti’den İl Genel Meclis üyeliğine aday adayı olduğunu açıklayan Zoluaslan, “Muhtarlık döneminde edindiğim bilgi ve tecrübemle ilçemize, kasabalarımıza ve köylerimizin hizmetine talibim” dedi.

Muhtarlık dönemini layıkıyla yerine getirdiğini belirten Zorluaslan, “2019 Yılı Mart ayında yapılacak olan Mahalli İdareler Seçimlerinde Ak Parti’den İl Genel Meclisi Üyeliğine Aday Adayı oldum. Partimizin adayları yine parti büyüklerimiz tarafından belirlenecektir.

Aday olarak gösterildiğim takdirde partililerim ve beni tanıyanlar biliyor ki, üzerime düşen görevi en iyi şekilde yapacağım.  10 yıllık Muhtarlık tecrübemle, gerek köylerimizin, gerekse kasabalarımızın sorun ve isteklerini yakından biliyorum. Bu sorunların çözümünde, kanunlar çerçevesinde ilgili kurum ve kuruluşlarla diyaloglarımızı en üst seviyede tutarak ortaklaşa çalışacağım. Tüm partililerimizden ve halkımızdan da desteklerini beklemekteyim” diye konuştu.

“Boğazlıyan’a il genel meclis üyeliği alanında projeler yapıp ilçeyi Yozgat’ta en iyi şekilde temsil edip hizmet yapabilme arzusu içerisinde olacağım” diyen Zorluaslan, “İlçe teşkilatımızla iç içe olup, Kaymakamlık, Muhtarlarla ve Sivil toplum örgütlerinin görüşlerini alarak istişare ederek Boğazlıyan’ımıza hizmet etmek için İl Genel Meclis Üyeliğine Ak Parti’den aday adayı oldum.

Muhtarlık görevini gücümüzün yettiğince yapmaya çalıştık. Halkımızın yararına olan işler yapmaya çalıştık. Artık İl Genel Meclisi Üyeliği için adaylık başvurusunda bulunacağım. Adaylığımın halkımıza ve partimize hayırlı olmasını Yüce Allah’tan diliyorum. Amacımız İlçe halkına İl Genel Meclisinde yapacağımız çalışmalarla daha iyi hizmetleri getirmek olacak. Halkımızdan Mahalli İdareler seçiminde verecekleri oylarla desteklerini Partim ve şahsım olarak bekliyorum. Muhtarlarımızın da desteğine partimizin de sessiz kalmayacağına inanıyorum. Muhtarlarımız ve vatandaşlarımızın isteği doğrultusunda aday oldum” şeklinde konuştu.

Ziyarette; Boğazlıyan Muhtarlar Derneği Başkanı ve Merkez Kaymakam Kemalbey Mahallesi Muhtarı Zekeriya Cengiz, Merkez Bağlarbaşı Mahallesi Muhtarı Mustafa Cansever, Merkez Aşağı Mahalle Muhtarı Hasan Bozoğlu, Eğlence Köyü Muhtarı Nurettin Sarpmaz, Göğdecili Köyü Muhtarı Nail Oğuzhan, Oğulcuk Köyü Muhtarı Ferhat Şahingöz, Karakuyu Köyü Muhtarı Cihat Eroğlu, Müftükışla Köyü Muhtarı Ramazan Tokel, Güveçli Köyü Muhtarı Kadir Aktemur, Dereçepni Köyü Muhtarı Ahmet Alparslan, Yeşilhisar Köyü Muhtarı Emin Kılıç, Bahariye Köyü Muhtarı Sami Kayadelen, Çakmak Köyü Muhtarı Bülent Şakacı, Abdilli Köyü Muhtarı Veysel Türkmen, Yapalak Köyü Muhtarı Tekin Toklucu, Devecipınar Köyü Muhtarı Ahmet Ünallar ve Esentepe Köyü Muhtarı Mustafa Bulut, hazır bulunarak,  Ak Parti’den İl Genel Meclis Üyeliğine aday adaylığını açıklayan Halil İbrahim Zorluaslan’a destek vereceklerini ve bu görevi de muhtarlık hizmetinde olduğu gibi il genel meclis üyeliğinde de en iyi şekilde yerine getireceğini inandıklarını belirtip, hayırlı ve uğurlu olması temennisinde bulundular.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM