• DOLAR
  %0,01
 • EURO
  %0,22
 • ALTIN
  %-0,04
 • BIST
  %-5,29
İLKÖĞRETİM HAFTASI KUTLANDI

İLKÖĞRETİM HAFTASI KUTLANDI

2022-2023 Eğitim ve öğretim yılı Açılışı ve İlköğretim Haftası Kutlama töreni, Fatih İlkokulu bahçesinde düzenlenen çeşitli etkinliklerle gerçekleştirildi. Boğazlıyan Kaymakamı Recep Aydın, öğretmenler, öğrenciler ve tüm eğitim camiasının İlköğretim Haftası’nı kutladı, 2022-2023 Eğitim-öğretim yılının verimli bir şekilde geçerek, ülkemize başarılar getirmesini temennisinde bulundu.

2022-2023 Eğitim ve öğretim yılı Açılışı ve İlköğretim Haftası Kutlama töreni, Fatih İlkokulu bahçesinde düzenlenen çeşitli etkinliklerle gerçekleştirildi.

İlköğretim Haftası Programı; Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk, şehitlerimiz ve ebediyete intikal eden öğretmenler için saygı duruşu, akabinde İstiklal Marşı’mızın okunmasıyla başladı.

İlköğretim haftası kutlama programına katılan protokol üyeleri, öğrencilerin coşkusunu ortak oldular.

-AYDIN; BAŞARILAR DİLEDİ-

Kaymakam Recep Aydın programda yaptığı açıklamada, “Başöğretmen Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere ebediyete irtihal etmiş eğitim camiamızın neferlerini saygı ve şükranla yâd ederken, başta öğretmenlerimiz ve sevgili öğrencilerimiz olmak üzere tüm eğitim camiasının İlköğretim Haftası’nı kutluyor, 2022-2023 Eğitim-öğretim yılının verimli bir şekilde geçerek, ülkemize başarılar getirmesini temenni ediyorum” dedi.

Konuşmalara müteakip, okul öğrencileri tarafından okunan şiirler ve gösterilerle program şenlik havasında geçti.

Programa; Kaymakam Recep Aydın ile birlikte Belediye Başkanı Gökhan Coşar, Cumhuriyet Başsavcısı Gökhan Şahin, İlçe Jandarma Komutanı Teğmen Ümit Kandemir, İlçe Emniyet Müdür V. Mustafa Sezer,  Boğazlıyan Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Mustafa Kocakaya ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Şimşek, başta olmak üzere ilçe protokolü, okul müdürleri, öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM