• DOLAR
  %-0,01
 • EURO
  %-0,08
 • ALTIN
  %0,03
 • BIST
  %1,05
İmamoğlu’na sevgi seli

İmamoğlu’na sevgi seli

                Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Yozgat Milletvekili aday adayı Gülhan Dulda İmamoğlu, ilçelerdeki parti teşkilatlarını ziyaret etti, esnaf ve vatandaşlarla sohbet etti. Gittiği her yerde büyük ilgi ve sevgiyle karşılanan İmamoğlu, bilgi ve birikimini mecliste kullanmak istediğini, 24 Haziran seçimlerinin bir dönüm noktası olduğunu belirterek, “24 Haziran’da vatanı ve milleti için gece gündüz çalışan davamızın lideri sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın kadrosunda ülkemizin yönetiminde yer almak, Yozgat’ımıza ve ülkemize hizmet etmek istiyorum” dedi.

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Yozgat Milletvekili aday adayı Gülhan Dulda İmamoğlu, ilçelerdeki parti teşkilatlarını, esnaf ve vatandaşları gezdi.

AK Parti Milletvekili aday adayı Gülhan Dulda İmamoğlu, saha çalışmalarına başladı. Şefaatli, Çandır, Çayıralan, Sarıkaya, Yerköy, Aydıncık, Çekerek ve Saraykent ilçelerinde parti ilçe teşkilatları ve belediyeleri ziyaret etti, destek istedi.

Gittiği her yerde büyük ilgi ve sevgiyle karşılanan Ak Parti Yozgat Milletvekili aday adayı Gülhan Dulda İmamoğlu, bilgi ve birikimini mecliste kullanmak istediğini belirterek, “Dünya Liderimiz Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın kadrosunda ülkemizin yönetiminde yer almak, Yozgat’ımıza ve Ülkemize hizmet etmek istiyorum” dedi.

Adalet ve Kalkınma Partisi Boğazlıyan İlçe Teşkilatı Yönetim Kurulu Üyesi İş Kadını Gülhan Dulda İmamoğlu, 24 Haziran’da yapılacak milletvekilliği seçimlerinde davaya hizmet için aday adayı olan İmamoğlu, temayül yoklaması öncesinde teşkilatları ziyaret edip hedeflerini anlattı.

-“24 HAZİRAN BİR DÖNÜM NOKTASI”-

24 Haziran seçimlerinin bir dönüm noktası olduğunu vurgulayan Gülhan Dulda İmamoğlu, “24 Haziran’da vatanı ve milleti için gece gündüz çalışan davamızın lideri sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a bir nebze katkı verebilir miyiz, kutlu yürüyüşüne katkı sağlayabilir miyiz diye bu yola çıktık. Rabbim nasip ederse milletimize vekil olarak hizmet etmek istiyoruz. Davamızın neferleri olarak sizlerinde desteğini istiyorum” diye konuştu.

İlçe ziyaretlerinde Ak Parti İlçe Başkanları ve ilçe yöneticileriyle uzun uzun konuştuklarını aktaran İmamoğlu, “Hedef aynı. Daha güçlü bir Türkiye, daha güçlü bir Yozgat sloganıyla yoğun bir çalışma içerisindeyiz. Bu gün 8 ilçe gezdik. Bu ziyaretlerimiz olumlu geçti” dedi.

Ziyaretlerde sık sık yeni Anayasa ve Başkanlık sistemine vurgu yapıldığını ifade eden İmamoğlu, “Herkesin daha barış ve huzur içinde yaşadığı ve daha demokratik bir ülke için vatandaşlarımızdan 24 Haziran için hem Cumhurbaşkanlığı hem de milletvekilliği için destek istiyoruz. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve Ak kadrolar gecelerini gündüzlerine kattı. Biz de onların yolunda yürümek, onların bize yansıttığı ışıkla, sorunları aydınlatmaya talibiz. Partimiz hep halkın içindeydi. Bundan sonra da halkın içinde olacak. Halkla beraber iktidarımızı pekiştirip, geleceğe daha güvenle bakacağız” açıklamasında bulundu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM