• DOLAR
  %0,09
 • EURO
  %1,11
 • ALTIN
  %0,73
 • BIST
  %1,17
İNSAN YAŞAMINA DOKUNAN HİZMET

İNSAN YAŞAMINA DOKUNAN HİZMET

Boğazlıyan’da Belediye Başkanı Gökhan Coşar, sosyal belediyecilik anlayışıyla ilçede yardımlaşma kültürünü artırmaya yönelik hizmetlerini devam ettiriyor. Başkan Coşar’ın “İyiliği Çoğaltıyoruz” projesiyle başlattığı toplumsal dayanışma çağrılarına kayıtsız kalmayan hayırseverlerin katkıları ile Ramazan Ayında da kimsesizlerin kimsesi olmaya devam ediyor.

Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar, sosyal hayata yönelik örnek uygulamalara imza atmaya devam ediyor.

Ramazan ayında sosyal çalışmalarını artıran Başkan Coşar, “Hem kendi imkanlarımızla hem de hayırsever vatandaşlarımızın bizlere ulaştırdığı kolileri bu mübarek ramazan ayında ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza ulaştırmaya devam ediyoruz” dedi.

Boğazlıyan Belediyesi ve Kayseri’de yaşayan Boğazlıyan gönüllüsü Yaşar Tanış’ın işbirliği ile yardım kolileri ihtiyaç sahiplerine ulaştırılacak.

İçerisinde temel gıda maddelerinin bulunduğu koliler, daha önce belirlenen ihtiyaç sahiplerine belediye aracılığı ile dağıtılacak.

Kayseri’de yaşayan Boğazlıyan gönüllüsü Yaşar Tanış, Belediye Başkanı Gökhan Coşar’ı makamında ziyaret etti.

Ziyarette; hayırseverlerin katkıları ile oluşturulan içerisinde gıda ürünlerinden oluşan kolileri Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar’a teslim eden Tanış, açıklamasında; Ramazan ayının hayırlara vesile olması temennisinde bulunup, “İçerisinde temel ihtiyaç malzemelerinin bulunduğu gıda kolilerini teslim etmekten büyük bir memnuniyet duymaktayız. Ramazan Ayında vatandaşlarımızı yalnız bırakmıyoruz. Çorbalarında bir nebzede katkımız oluyorsa ne mutlu bizlere. Tüm emeği geçenlerden Allah razı olsun” dedi.

Hayırsever vatandaşların verdiği desteklerin ihtiyaç sahiplerine ulaşmasında köprü görevi gören Belediye Başkanı Coşar ise, açıklamasında; “Hem kendi imkanlarımızla hem de hayırsever vatandaşlarımızın bizlere ulaştırdığı kolileri bu mübarek ramazan ayında ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza ulaştırmaya devam ediyoruz.

Yardımsever değerli hemşerimiz Yaşar Tanış’ın girişimleri ile hazırlanan kolileri ihtiyaç sahibi vatandaşımıza dağıtımını geçekleştireceğiz. ‘Biz Bize Yeteriz’ diyerek ihtiyaç sahiplerine Ramazan ayı boyunca da destek olmaya devam edeceğiz. Bizler millet olarak paylaşmayı ve dayanışmayı seven bir milletiz” dedi.

Ramazan ayının paylaşma ve dayanışma ayı olduğunu hatırlatan Belediye Başkanı Coşar, “Paylaşma, kardeşlik ve dayanışma ayı olan Ramazan Ayında hiçbir hemşerimizin mağdur olmasına müsaade etmeyiz. Amacımız; gerçekten ihtiyacı olan vatandaşlarımıza ulaşmak ve dertlerine derman olmaktır. Belediye olarak imkânlarımız ölçüsünde ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza destek olmak için gayret edeceğiz.

Her zaman ifade ettiğimiz gibi; bizler vatandaşlarımızın duasına talibiz. Bağışta bulunan hayırsever vatandaşlarımıza duyarlı ve hassas yaklaşımdan dolayı ayrıca teşekkürlerimi sunuyorum. Cenab-ı Allah hâyırlarını kabul etsin. Tüm halkımızın aileleriyle birlikte huzurlu bir Ramazan Ayı geçirmelerini temenni ediyorum” ifadelerine yer verdi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM