• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
İŞBİRLİĞİ GÜÇ BİRLİĞİ

İŞBİRLİĞİ GÜÇ BİRLİĞİ

“Kayseri Pancar Ekicileri Kooperatifi ve Boğazlıyan Belediyesi İşbirliğiyle Kalkınma Örneği”

Kayseri Pancar Ekicileri Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Akay ve Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar, bir araya gelerek ilçenin kalkınması ve yeni yatırımlar konusunda fikir alışverişinde bulundu. Kayseri Şeker’in Türkiye’deki “rol model” haline gelmesinde önemli bir payı olan Hüseyin Akay’ın liderliğindeki kooperatif ile Boğazlıyan Belediyesi’nin yerelden kalkınma modelini değerlendirmek amacıyla gerçekleşen istişare de yapılacak hizmetler ve yatırımlar konusunda fikir alışverişinde bulunuldu, ortak projeler değerlendirildi.

Birlik ve beraberlik duygusuyla gerçekleşen sohbet ve istişare toplantısı, Kayseri Pancar Ekicileri Kooperatifi ve Boğazlıyan Belediyesi arasındaki işbirliğinin daha da güçlenmesine ve yeni projelerin hayata geçirilmesine olanak sağlayacak.

Boğazlıyan Belediyesi Restaurantı’nda düzenlenen yemekli sohbet ve istişare toplantısına,  Belediye Başkanı Gökhan Coşar, AK Parti İlçe Başkanı Osman Düğenci, MHP İlçe Başkanı Selahattin Demiroğlu, Kayseri Pancar Ekicileri Kooperatifi Yönetim Kurulu Üyesi Dursun Yıldız, Denetim Kurulu Üyesi Ümit Korkmaz, Kayseri Şeker Fabrikası Yönetim Kurulu Başkan Vekili Gökhan Güzar, Belediye Başkan Yardımcısı Latif Manyas, Meclis Üyeleri Ömer Faruk Özalp, Uğur Paşaoğlu, Zafer Aygüner, Ferhat Çil, Şükrü Çetindağ ve İş İnsanı Alparslan Coşar katıldı.

Toplantıda, birlik ve beraberliğin en güzel örneği sergilendi. Başkan Akay ve Coşar, Boğazlıyan’a yapılacak hizmet ve yatırımlar konusunda fikir alışverişinde bulunarak ortak projeleri değerlendirdiler.

Kayseri Pancar Ekicileri Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Akay, ziyaretle ilgili düşüncelerini paylaştı ve Başkan Coşar’ın samimiyetini, ilgisini ve kardeşlik duygularını vurgulayarak memnuniyetini dile getirdi. Başkan Akay, Boğazlıyan Belediye Başkanı’nın davetine memnuniyetle icabet ettiklerini belirtti.

Belediye Başkanı Gökhan Coşar ise Kayseri Pancar Ekicileri Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Akay’a teşekkür ederek, yerelden kalkınma çalışmalarında rol model olarak gördükleri Başkan Akay’ın tecrübelerinden ve bilgi birikiminden faydalandıklarını söyledi. Coşar, Kayseri Şeker’in bölgeye yaptığı yatırımlar ve sağladığı katkılar için de teşekkürlerini iletti.

Coşar, “Kayseri Şeker’in bölgemize yaptığı yatırımlara bizzat şahidiz. Kayseri Şeker’in, Başkanımız liderliğinde 13 yıldır kazandığı ivme, Boğazlıyan Şeker Fabrikası’nın geldiği nokta, Turhal Şeker Fabrikası’nın aileye katılması, bölgeye yaptığı yatırımlar, insanlarımıza sağladığı katkılar aşikar. Ben bölgemize yapılan yatırımlar ve sağlamış olduğu katkılardan dolayı şahsım, belediye ve ilçem adına sayın Başkanımıza teşekkür ediyorum” dedi.

Kayseri Pancar Ekicileri Kooperatifi ve Boğazlıyan Belediyesi arasındaki işbirliği, bölgenin kalkınmasına ve istihdam oluşturulmasına büyük katkı sağlıyor.

Birlik ve beraberlik duygusuyla gerçekleşen bu sohbet ve istişare toplantısı, Kayseri Pancar Ekicileri Kooperatifi ve Boğazlıyan Belediyesi arasındaki işbirliğinin daha da güçlenmesine ve yeni projelerin hayata geçirilmesine olanak sağlayacak. (Erol TARİKCİ)

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM