• DOLAR
  %-0,06
 • EURO
  %0,15
 • ALTIN
  %-0,49
 • BIST
  %1,99
İŞKUR; BİLGİ AKIŞINI HIZLANDIRIYOR

İŞKUR; BİLGİ AKIŞINI HIZLANDIRIYOR

Yozgat Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Taner Yıldız, özel sektörde faaliyet gösteren firmaların insan kaynaklarına yönelik oluşturulan platformda, İŞKUR’un sunduğu hizmet ve etkinliklerinin duyurulduğunu söyledi.

Yıldız, “Yozgat’ta faaliyet gösteren, İŞKUR’un hizmet ve imkânlarından geniş çaplı bir biçimde yararlanmak isteyen tüm firmalar Yozgat İŞKUR İl Müdürlüğüne başvurabilirler” dedi.

“İnsan Kaynakları Platformu Etkinliği”

Konu hakkında açıklamalarda bulunan Yozgat Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Taner Yıldız, “Özel sektörde faaliyet gösteren firmalarımızın insan kaynaklarına yönelik oluşturulan Platformda, İŞKUR’un sunduğu hizmet ve etkinliklerinin duyurulması, İŞKUR teşviklerinin tanıtılması, teşviklerin uygulanmasında karşılaşılan veya düzenlemede akla takılan genel konularda danışmanlık sağlanması, işbirliğini arttıracak her türlü kurumsal bilgi ve önerinin paylaşılması gibi konular yer alıyor” dedi.

Yıldız, “İnsan Kaynakları Platformu İŞKUR – İşveren etkinliklerinin niteliğini arttırmak, bilgi akışını hızlandırmak adına işverenlerin İŞKUR İş ve Meslek Danışmanları ile diyalog halinde olması istihdama sunulan katkıyı pekiştirecektir” diye konuştu.

Yıldız, “Yozgat’ta faaliyet gösteren, İŞKUR’un hizmet ve imkânlarından geniş çaplı bir biçimde yararlanmak isteyen tüm firmalar Yozgat İŞKUR İl Müdürlüğüne başvurabilirler” ifadelerine yer verdi..

Programda; Özlem Helvacı ve Ümit Erdem, 81 İl Müdürlüğünde faaliyet gösteren İnsan Kaynakları (İK) Platformlarında görev alan İş ve Meslek Danışmanları ile “Çalışan Bağlılığı ve İşveren Markası” konulu çevrim içi eğitimde bir araya geldi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM