• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
İŞLİYEN; VEFA’YA DİKKAT ÇEKTİ

İŞLİYEN; VEFA’YA DİKKAT ÇEKTİ

Camiler ve Din Görevlileri Haftası etkinlikleri kapsamında Yozgat’ta din görevlileri ve vatandaşlarla bir araya gelen Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Dr. Burhan İşliyen; “Mihrapta, Kur’an Kurslarında, Vefa destekte, Sevgi Evleri’nde, Huzur Evleri’nde, Rehabilitasyon Merkezlerinde, Kredi Yurtlar Kurumunda, Gençlik Merkezlerinde, Hastanelerde, Ceza Evlerinde hasılı hayatın her alanında, insanların gönlüne dokunmak için gayret eden tüm hocalarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

YOZGAT DİYANET İŞLERİ BAŞKAN YARDIMCISI DR. BURHAN İŞLİYEN’İ AĞIRLADI

Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından her yıl düzenlenen “Camiler ve Din Görevlileri Haftası” münasebetiyle Yozgat İl Müftülüğünce “Camiler, Din Görevlileri ve Vefa” konulu konferansı Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Dr. Burhan İşliyen’in katılımıyla gerçekleştirildi.

Yoğun ilgi gören konferans, Çapanoğlu Büyük Camii Müezzin Kayyımı Samet Sabuncu’nun Kur’an-ı Kerim tilaveti ile başladı. İl Müftüsü Ali Gülden, konuşmasında; teşkilatın her kademesinde ömrünü din hizmetine adayarak, aşkla bu ulvi vazifeyi yapan bütün personelin Din Görevlileri Haftasını tebrik etti ve bundan sonraki görevlerinde muvaffakiyetler diledi.

Başkan Yardımcısı Dr. Burhan İşliyen sözlerine “Allah’ın dinine hizmet etme noktasında her kademede bulunan din gönüllülerinin Camiler ve Din Görevlileri Haftasını tebrik ediyorum” diye başladı.

“Bu haftayı bir birimizin kıymetini bilme adına vesile kılmalıyız” diyen İşliyen, “Mihrapta, Kur’an Kurslarında, Vefa destekte, Sevgi Evleri’nde, Huzur Evleri’nde, Rehabilitasyon Merkezlerinde, Kredi Yurtlar Kurumunda, Gençlik Merkezlerinde, Hastanelerde, Ceza Evlerinde hasılı hayatın her alanında, insanların gönlüne dokunmak için gayret eden tüm hocalarımıza teşekkür ediyorum. Mümkün olan her zaman ve zeminde iyiliğin yayılması, kötülüğün yok olması için bütün Din Görevlilerinin elinden gelen gayreti göstermesi gerekir” ifadelerinde bulundu.

Başkan Yardımcısı Dr. Burhan İşliyen, konferans sonrası, Çapanoğlu Büyük Camii’nde öğle namazı öncesi cami cemaati ile buluştu. Öğle namazının akabinde Şehit İbrahim Yılmaz Eğitim Merkezinde incelemelerde bulunarak oradaki Eğitim Görevlileri ve Kursiyer hocalarla bir araya geldi.

Bilal Şahin Külliyesi’nde, İl Müftü Yardımcıları ve İlçe Müftüleri ile istişare toplantısı gerçekleştirdi.

Başkan Yardımcısı Dr. Burhan İşliyen, ayrıca Yozgat Valisi Ziya Polat’ı da ziyaret etti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM