• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
İSTANBUL’DAKİ GURURUMUZ!

İSTANBUL’DAKİ GURURUMUZ!

AK Parti İstanbul 3. Bölge’den Milletvekili aday adayı olan Boğazlıyanlı hemşerimiz iş insanı Burak ŞAHİN, seçim çalışmaları kapsamında Boğazlıyan’da bir dizi ziyaretlerde bulundu. ŞAHİN, seçimlerin ülkemiz için büyük önem taşıdığını ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde güçlü bir meclis için seçimin kazanılmasının önemini vurguladı.

AK Parti’nin vizyoner Milletvekili aday adayı Boğazlıyanlı hemşerimiz Burak ŞAHİN, 14 Mayıs’ta yapılacak olan Milletvekili seçimlerinde AK Parti’den İstanbul 3. bölgeden aday adayı oldu.

AK Parti Boğazlıyan İlçe Teşkilatını  ziyaret eden ŞAHİN, burada İlçe Başkanı Osman DÜĞENCİ ve yönetim kurulu üyeleri ile bir araya geldi.

Memleketi Boğazlıyan’a gelerek akrabaları ve dostları ile Boğazlıyanlılardan hayır duası isteyen genç ve vizyoner Milletvekili aday adayı olan Boğazlıyanlı hemşerimiz Burak ŞAHİN,  AK Parti’ye olan sevgi ve teveccühün her yerde kendini hissettirdiğini ifade etti, vatandaşların AK kadroları bağrına bastığını belirtti. 14 Mayıs seçimlerinin ülkenin kaderini belirleyeceğini söyleyen ŞAHİN, tüm vatandaşların bu hususta büyük sorumlulukları olduğunu söyledi.

Türkiye’ye hizmet etmek için yola çıktığını söyleyen ŞAHİN, “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın almış olduğu karar ile seçim sürecine girmiş bulunmaktayız. Öncelikle Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekilliği Genel Seçimlerinin ülkemiz ve milletimiz adına hayırlara vesile olmasını niyaz ediyorum. Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) iktidarının sağladığı faydalar, milletimiz için attığı adımlar sayesinde ülke olarak elde ettiğimiz kazanımlar aşikardır. Ülkemizin ve milletimizin geleceği konusunda vizyon, hedef, proje ve program sahibi AK Parti çatısı altında AK Davanın bir neferi olarak görev bilinciyle aday adayı oldum” dedi.

Vatandaşlar tarafından büyük ilgi ve muhabbetle karşılanan ŞAHİN, “14 Mayıs seçimlerinin ülkemize ve milletimize hayırlı ve uğurlu olması temennisinde bulundu” vatandaşların Ak Parti’ye gösterdiği teveccühten dolayı da ayrıca teşekkür etti.

AK Parti Boğazlıyan İlçe Başkanı Osman DÜĞENCİ ise, hemşerimiz iş insanı Burak ŞAHİN’e aday adaylığı süreci ve bu onurlu yolda başarılar diledi.

ŞAHİN’in seçim çalışmaları kapsamında Boğazlıyan’da gerçekleştirdiği ziyaretlerde vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaşırken, Vatandaşlar, ŞAHİN’e desteklerini ve hayır dualarını ileterek başarılar diledi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM