• DOLAR
  %0,06
 • EURO
  %0,09
 • ALTIN
  %-0,02
 • BIST
  %1,62
İSTİHDAMA TEŞEKKÜR

İSTİHDAMA TEŞEKKÜR

Vali Kadir Çakır, Boğazlıyan’da ziyaretlerde bulundu. Boğazlıyan’da 2000 yılından bu yana bakırdan dekoratif ürünler ve gözlük çerçevesi üretimi yapan Base Metal’de incelemelerde bulunan Vali Çakır, firma yetkililerine Boğazlıyan’a ve Yozgat’a yaptıkları yatırım ve istihdamdan dolayı teşekkür etti.

Yozgat Valisi Kadir Çakır, Boğazlıyan’da incelemelerde bulundu, toplantıya katıldı, ziyaretlerde bulundu. İlçe ve Köyler Yatırım İzleme ve Değerlendirme toplantısına katılan Vali Çakır, ilçe ve köylerin sorunlarını dinledi, İlçe Kaymakamı Davut Sinanoğlu ve Belediye Başkanı Hamdi Erdal’ı ziyaret ederek, ilçede yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Boğazlıyan’ın güzel, sosyal ve canlı bir ilçe olduğunu dile getiren Vali Çakır, “Devletimiz kapılarını vatandaşımıza sonuna kadar açıyor ve bizlere de vatandaşlarımıza hizmet vermemiz için görev veriyor. Bu hizmeti de layıkı ile yapmamız lazım” dedi.

“VALİ KADİR ÇAKIR, BOĞAZLIYAN’DA BİR DİZİ ZİYARETLERDE BULUNDU”

Yozgat Valisi Kadir Çakır, Boğazlıyan’da bir takım inceleme, toplantı ve ziyaretlerde bulundu. İlk önce İlçe ve Köyler Yatırım İzleme ve Değerlendirme toplantısına katılan Vali Çakır, ilçe ve köylerin sorunlarını dinledi.

“KAYMAKAMLIK VE BELEDİYEYE ZİYARET ETTİ”

Vali Çakır, toplantı sonrası İlçe Kaymakamı Davut Sinanoğlu ve Belediye Başkanı Hamdi Erdal’ı ziyaret ederek, ilçede yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

“BASE METAL’DE İNCELEMEDE BULUNDU”

Boğazlıyan’da 2000 yılından bu yana bakırdan dekoratif ürünler ve gözlük çerçevesi üretimi yapan Base Metal’de incelemelerde bulunan Vali Çakır, firma yetkililerine yaptıkları yatırım ve istihdamdan dolayı teşekkür etti.

Kaymakam Davut Sinanoğlu’nun da eşlik ettiği ziyarette Vali Çakır, firma yetkilisi Mustafa Karamıstıkoğlu ile bir süre görüştü. Fabrikayı gezen Vali Çakır, hem istihdama hem de ülke ekonomisine katkılarından dolayı firma yetkililerine teşekkür etti.

“KURUM MÜDÜRLERİ İLE BİR ARAYA GELDİ”

Boğazlıyan ilçesinde görev yapan kurum müdürleri ile tanışma toplantısı düzenleyen Vali Çakır, vatandaşlara hukuk çerçevesi içerisinde hizmet etmemiz gerektiğini belirterek, “Devletimiz kapılarını vatandaşımıza sonuna kadar açıyor ve bizlere de vatandaşlarımıza hizmet vermemiz için görev veriyor. Bu hizmeti de layıkı ile yapmamız lazım. Boğazlıyan güzel, sosyal ve canlı bir ilçe. Bir sıkıntınız olduğu zaman kaymakamımıza ve bana mutlaka ulaşın. Hepinize görevinizde başarılar diliyorum” diye konuştu.

“TSO VE ZİRAAT ODASINI ZİYARET ETTİ”

Vali Çakır, Boğazlıyan Ticaret ve Sanayi Odası ile Boğazlıyan Ziraat Odası Başkanığını ziyaret ederek, odaların çalışmalarıyla ilgili bilgi aldı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM