• DOLAR
  %0,73
 • EURO
  %-0,26
 • ALTIN
  %-0,69
 • BIST
  %3,13
İSTİŞARE ETTİLER

İSTİŞARE ETTİLER

Yenipazar’ın gelişim ve değişiminde önemli rol üstlenip, vatandaş odaklı hayata geçirilen projeleri meyvelerini verirken, her kesiminin yaşamına dokunacak çalışmaları ile takdir toplayan genç ve vizyoner Belediye Başkanı Menderes Baran, Ankara’da bir dizi ziyaretlerde bulundu.

Göreve seçildiği günden itibaren belde halkının 7’sinden 70’inin hizmetine koşan, gecesini gündüzünü beldenin gelişip kalkınması noktasında harcamasıyla adından söz ettiren Yenipazar Belediye Başkanı Menderes Baran, Gazi Meclis’te AK Parti Yozgat Milletvekili ve Genel Merkez Seçim İşleri Başkan Yardımcısı, AK Parti Grup Disiplin Kurulu Başkanı, AGİTPA Türk Grubu Üyesi Yusuf Başer’i ziyaret etti.

Yenipazar’ın tüm potansiyelini harekete geçiren Başkan Baran, hizmetleri en verimli şekilde değerlendirerek beldenin kimliğini göz önünde bulunduran çalışmalarına ağırlık verirken, canla-başla çalışmalarını sürdürüyor.

Bu kapsamda, Ankara’da Gazi Meclis’te AK Parti Yozgat Milletvekili ve Genel Merkez Seçim İşleri Başkan Yardımcısı, AK Parti Grup Disiplin Kurulu Başkanı, AGİTPA Türk Grubu Üyesi Yusuf Başer’i ziyaret eden ve oldukça sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette Başkan Baran, beldede yürütülen çalışmalar ve projeler hakkında Milletvekili Başer’e bilgiler aktardı.

Yenipazar Belediye Başkanı Menderes Baran, Ankara ziyaretini değerlendirerek, kapsamlı ve bereketli görüşmeler gerçekleştirdiklerini ve Sayın Milletvekili Başer’e beldede yürütülen çalışmalar ve projeler hakkında bilgiler aktardıklarını söyledi.

Baran, “Allah’ın izni ile 2022 yılında da beldemize yakışır projelerimizi hayata geçirmek için çalışıyoruz. Bizler kasabamıza ülkemize değerli haklımıza hizmet için bu yola çıktık. Bu işleri yapacak gücümüzde yeteneğimiz de var” açıklamasında bulundu.

Baran, ziyarette duyduğu memnuniyeti dile getiren “AK Parti Yozgat Milletvekili Yusuf Başer’in ise, Gazi Meclisimizde ziyaretimize gelerek bizleri onurlandırdıkları ve nazik ziyaretleri için teşekkür ettiğini” ifade etti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM