• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
İSTİŞARE YAPTILAR

İSTİŞARE YAPTILAR

Türkiye’nin ilk Şehir Hastanesi olan Yozgat Şehir Hastanesinde pandemi kurul toplantıları düzenlenmeye devam ediyor. Hastane Başhekimi Uzm. Dr. Mustafa Kozan, “İdarecilerimiz ve hekimlerimizle bir araya gelerek hastanemizde salgınla mücadelede yürütülen faaliyetler ile hastalar ve personeller için neleri daha iyileştirebiliriz gibi konuları istişarelerde bulunduk” dedi.

Yozgat Şehir Hastanesinde pandemi kurul toplantıları Hastane Başhekimi Uzm. Dr. Mustafa Kozan, başkanlığında yapıldı.

Hastane Başhekimi Uzm. Dr. Mustafa Kozan başkanlığında; idari ekip ve hekimlerin katılımıyla gerçekleştirilen kurul toplantılarında salgınla mücadele kapsamında yürütülen çalışmalar değerlendirildi.

Hastanede alınan tedbirler, yapılan düzenlemeler, izolasyon takip çalışmaları, personel kat ve servis düzenlemeleri, hekim bazlı servis yatak sayıları gibi konularla ilgili planlamalar yapıldı.

Toplantı sonrası açıklamada bulunan Başhekim Uzm. Dr. Mustafa Kozan, “İstişare etmemiz, görüş alışverişinde bulunmamız, değerlendirme yapmamız gereken idarecilerimiz ve hekimlerimizle bir araya gelerek hastanemizde salgınla mücadelede ne gibi faaliyetlerde bulunabiliriz, hastalarımız ve personellerimiz için neleri daha iyileştirebiliriz gibi konuları istişare ederek neyi en iyi yapabiliriz bunu amaçlamaktayız. Tabi ki dileğimiz salgının kısa süre içerinde bitmesi ama dünyanın ve ülkemizin içerisinde bulunduğu bu zorlu pandemi sürecinde kıymetlilerimiz olan sağlık çalışanlarımız, hasta ve hasta yakınlarımızı korumaya yönelik değerlendirme kararları alacağımız toplantılarımız devam edecektir” ifadelerini kullandı.

14.12.2020

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM