• DOLAR
  13,4423
  %0,49
 • EURO
  15,2255
  %0,54
 • ALTIN
  795,76
  %0,66
 • BIST
  2.014,21
  %-1,36
JANDARMA ÇOCUKLARI SEVİNDİRDİ

JANDARMA ÇOCUKLARI SEVİNDİRDİ

Mehmetçik Ramazan Bayramı öncesi çocukları sevindirdi. Yozgat İl Jandarma Komutanlığı ekipleri tüm zorlu ve meşakkatli görevlerinin yanında Ramazan Bayramı öncesi çocukları da unutmadı.

Ramazan Bayramı öncesi Yozgat İl Jandarma Komutanlığı Aile İçi Şiddetle Mücadele ve Çocuk Kısım Amirliğince, Pandemi nedeniyle tam kapanma sürecinde evlerinden çıkamayan çocukları sevindirmek, onlara destek olmak amacıyla, Şeker Bayramlarını kutladı, şeker, çikolata ve çeşitli oyuncaklar hediye etti.

Mehmetçik Ramazan Bayramı öncesi çocukları sevindirdi. Jandarma ekipleri tüm zorlu ve meşakkatli görevlerinin yanında Ramazan Bayramı öncesi çocukları da unutmadı. Yozgat İl Jandarma Komutanlığı Aile İçi Şiddetle Mücadele ve Çocuk Kısım Amirliğince, köylerde yaşayan çocukları, ziyaret ederek, şeker, çikolata ve çeşitli oyuncaklar hediye ederek sevindirdi.

“ÇOCUKLAR BAYRAM GİBİ BAYRAM YAŞASIN”

“Çocuklar Bayram Gibi Bayram Yaşasın” sloganı ile Yozgat İl Jandarma Komutanlığı Aile İçi Şiddetle Mücadele ve Çocuk Kısım Amirliğince, Yozgat Merkez Divanlı ve Esenli köylerinde Pandemi nedeniyle tam kapanma sürecinde evlerinden çıkamayan çocukları sevindirmek, onlara destek olmak amacıyla Şeker Bayramlarını kutladı, şeker, çikolata ve çeşitli oyuncaklar hediye etti.

Sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleştirilen ziyaretlerde çocukların mutluluğunu yüzlerine yansırken, Bayramların çocuk dünyasında çok sıcak ve güzel izlenimler bıraktığı, çocuk kendisine verilen hediyeler, harçlıklar vb. olduğu zaman bayramları daha da sevdiği, bu tür ziyaretlerin olması buralarda yaşanan neşe ve mutlulukla çocuğun sevincini daha da artırdığını ortaya koydu.

Herkes için tüm çocukların güldüğü ve onların yüzlerindeki tebessümle de herkesin ruhunun ferahladığı bir bayram dileğinde bulunan Jandarma ekiplerine çocuklar teşekkür ettiler.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM