• DOLAR
  12,4032
  %0,28
 • EURO
  14,0104
  %0,01
 • ALTIN
  712,16
  %-0,10
 • BIST
  1.776
  %-2,35
Jeoloji Mühendisleri Odası Yozgat İl Başkanı Çelebi Altuntaş, “Ülkemizde yeni bir sayfa açıldı. Birçok bürokratik engel tarihe karışıyor. Daha hızlı kararların alınıp uygulanacağı yeni sisteme artık geçtik. Rabbim bu kutlu yolculukta Cumhurbaşkanımızı ve yol arkadaşlarını hep muvaffak etsin” dedi. Jeoloji Mühendisleri Odası Yozgat İl Başkanı Çelebi Altuntaş, “Milletimizin teveccühü ile Cumhurbaşkanlığı hükümet sisteminin ilk Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan olmuştur. Yeni dönemin Ülkemize Milletimize ve tüm İslam coğrafyasına hayırlı olması temenni ediyorum” dedi. 	Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’nin ilk Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, düzenlediği basın toplantısında Cumhurbaşkanı yardımcısını ve yeni yönetim sisteminin ilk kabinesini açıkladığını hatırlatan Jeoloji Mühendisleri Odası Yozgat İl Başkanı Çelebi Altuntaş, “Açıklanan kabine listesinin Ülkemize hayırlar getirmesi diliyorum. Devletimizin çeşitli kademelerinde başarılı görevler yapmış verilen her görevi layıkıyla yerine getirmiş ve yeni Kabinede Cumhurbaşkanı yardımcısı olarak görev alan Kıymetli hemşehrimiz sayın Fuat Oktay’ı da tebrik ediyorum. Hemşehrimiz Fuat Oktay’ın böyle önemli bir görevde yer alması bizleri ziyadesiyle memnun etmiştir. Daha önce uzun yıllar bakanlık görevlerinde bulunan ve memleketimize birçok hizmetlerin gelmesinde çok emeği olan sayın Bekir Bozdağ’a da şükranlarımızı sunuyoruz” dedi. 	“Ülke tarihinin en önemli demokratik dönüşümlerden birinin yaşıyoruz” diyen Altuntaş, “Ülkemizde yeni bir sayfa açıldı. Birçok bürokratik engel tarihe karışıyor. Daha hızlı kararların alınıp uygulanacağı yeni sisteme artık geçtik. Rabbim bu kutlu yolculukta Cumhurbaşkanımızı ve yol arkadaşlarını hep muvaffak etsin. 	Yeni sistem ile birlikte ülkenin daha iyi bir konuma doğru ilerleyeceğine inancımız tamdır., Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde, yeni kabinenin alacağı kararların ülkemize hayırlar getirmesini temenni ediyorum. Yeni yönetim sistemi ile birlikte ülkemizin daha güzel bir konuma geleceğine inancımız tamdır. Rabbim yeni sistemin ilk Başkanı Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve yeni kabinede görev alan tüm bakanlarımızın yar ve yardımcısı olsun.Allah, bu kutlu yürüyüşte yolunu ve bahtını açık etsin. 	TBMM de Yozgatımızı ve biz Yozgatlıları temsil edecek olan sayın Bekir Bozdağ a sayın Yusuf Başer e Sayın Ethem Sedef e Sayın Ali Keven e ve Ak Parti Ar-ge başkan yardımcısı olarak görev yapan geçmiş dönem millet vekilimiz sayın Osman Coşkun a Yozgatımıza ve Ülkemize yapacakları hizmetlerde üstün başarılar diliyorum. Bu duygu ve düşüncelerle Cumhurbaşkanlığı hükümet sisteminin ilk Cumhurbaşkanımız başta olmak üzere kabinesinde görev alan bütün bakanlarımızı tebrik eder, görevlerinde başarılar dilerim” diye konuştu.

Jeoloji Mühendisleri Odası Yozgat İl Başkanı Çelebi Altuntaş, “Ülkemizde yeni bir sayfa açıldı. Birçok bürokratik engel tarihe karışıyor. Daha hızlı kararların alınıp uygulanacağı yeni sisteme artık geçtik. Rabbim bu kutlu yolculukta Cumhurbaşkanımızı ve yol arkadaşlarını hep muvaffak etsin” dedi. Jeoloji Mühendisleri Odası Yozgat İl Başkanı Çelebi Altuntaş, “Milletimizin teveccühü ile Cumhurbaşkanlığı hükümet sisteminin ilk Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan olmuştur. Yeni dönemin Ülkemize Milletimize ve tüm İslam coğrafyasına hayırlı olması temenni ediyorum” dedi. Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’nin ilk Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, düzenlediği basın toplantısında Cumhurbaşkanı yardımcısını ve yeni yönetim sisteminin ilk kabinesini açıkladığını hatırlatan Jeoloji Mühendisleri Odası Yozgat İl Başkanı Çelebi Altuntaş, “Açıklanan kabine listesinin Ülkemize hayırlar getirmesi diliyorum. Devletimizin çeşitli kademelerinde başarılı görevler yapmış verilen her görevi layıkıyla yerine getirmiş ve yeni Kabinede Cumhurbaşkanı yardımcısı olarak görev alan Kıymetli hemşehrimiz sayın Fuat Oktay’ı da tebrik ediyorum. Hemşehrimiz Fuat Oktay’ın böyle önemli bir görevde yer alması bizleri ziyadesiyle memnun etmiştir. Daha önce uzun yıllar bakanlık görevlerinde bulunan ve memleketimize birçok hizmetlerin gelmesinde çok emeği olan sayın Bekir Bozdağ’a da şükranlarımızı sunuyoruz” dedi. “Ülke tarihinin en önemli demokratik dönüşümlerden birinin yaşıyoruz” diyen Altuntaş, “Ülkemizde yeni bir sayfa açıldı. Birçok bürokratik engel tarihe karışıyor. Daha hızlı kararların alınıp uygulanacağı yeni sisteme artık geçtik. Rabbim bu kutlu yolculukta Cumhurbaşkanımızı ve yol arkadaşlarını hep muvaffak etsin. Yeni sistem ile birlikte ülkenin daha iyi bir konuma doğru ilerleyeceğine inancımız tamdır., Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde, yeni kabinenin alacağı kararların ülkemize hayırlar getirmesini temenni ediyorum. Yeni yönetim sistemi ile birlikte ülkemizin daha güzel bir konuma geleceğine inancımız tamdır. Rabbim yeni sistemin ilk Başkanı Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve yeni kabinede görev alan tüm bakanlarımızın yar ve yardımcısı olsun.Allah, bu kutlu yürüyüşte yolunu ve bahtını açık etsin. TBMM de Yozgatımızı ve biz Yozgatlıları temsil edecek olan sayın Bekir Bozdağ a sayın Yusuf Başer e Sayın Ethem Sedef e Sayın Ali Keven e ve Ak Parti Ar-ge başkan yardımcısı olarak görev yapan geçmiş dönem millet vekilimiz sayın Osman Coşkun a Yozgatımıza ve Ülkemize yapacakları hizmetlerde üstün başarılar diliyorum. Bu duygu ve düşüncelerle Cumhurbaşkanlığı hükümet sisteminin ilk Cumhurbaşkanımız başta olmak üzere kabinesinde görev alan bütün bakanlarımızı tebrik eder, görevlerinde başarılar dilerim” diye konuştu.

Jeoloji Mühendisleri Odası Yozgat İl Başkanı Çelebi Altuntaş, “Ülkemizde yeni bir sayfa açıldı. Birçok bürokratik engel tarihe karışıyor. Daha hızlı kararların alınıp uygulanacağı yeni sisteme artık geçtik. Rabbim bu kutlu yolculukta Cumhurbaşkanımızı ve yol arkadaşlarını hep muvaffak etsin” dedi.

Jeoloji Mühendisleri Odası Yozgat İl Başkanı Çelebi Altuntaş, “Milletimizin teveccühü ile Cumhurbaşkanlığı hükümet sisteminin ilk Cumhurbaşkanı Sayın  Recep Tayyip Erdoğan olmuştur. Yeni dönemin Ülkemize Milletimize ve tüm İslam coğrafyasına hayırlı olması temenni ediyorum” dedi.

Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’nin ilk Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, düzenlediği basın toplantısında Cumhurbaşkanı yardımcısını ve yeni yönetim sisteminin ilk kabinesini açıkladığını hatırlatan Jeoloji Mühendisleri Odası Yozgat İl Başkanı Çelebi Altuntaş, “Açıklanan kabine listesinin Ülkemize hayırlar getirmesi diliyorum. Devletimizin çeşitli kademelerinde başarılı görevler yapmış verilen her görevi layıkıyla yerine getirmiş ve yeni Kabinede Cumhurbaşkanı yardımcısı olarak görev alan Kıymetli hemşehrimiz sayın Fuat Oktay’ı da tebrik ediyorum. Hemşehrimiz Fuat Oktay’ın böyle önemli bir görevde yer alması bizleri ziyadesiyle memnun etmiştir. Daha önce uzun yıllar bakanlık görevlerinde bulunan ve memleketimize birçok hizmetlerin gelmesinde çok emeği olan sayın Bekir Bozdağ’a da şükranlarımızı sunuyoruz” dedi.

“Ülke tarihinin en önemli demokratik dönüşümlerden birinin yaşıyoruz” diyen Altuntaş, “Ülkemizde yeni bir sayfa açıldı. Birçok bürokratik engel tarihe karışıyor. Daha hızlı kararların alınıp uygulanacağı yeni sisteme artık geçtik. Rabbim bu kutlu yolculukta Cumhurbaşkanımızı ve yol arkadaşlarını hep muvaffak etsin.

Yeni sistem ile birlikte ülkenin daha iyi bir konuma doğru ilerleyeceğine inancımız tamdır., Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde, yeni kabinenin alacağı kararların ülkemize hayırlar getirmesini temenni ediyorum.  Yeni yönetim sistemi ile birlikte ülkemizin daha güzel bir konuma geleceğine inancımız tamdır. Rabbim yeni sistemin ilk Başkanı Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve yeni kabinede görev alan tüm bakanlarımızın yar ve yardımcısı olsun.Allah, bu kutlu yürüyüşte yolunu ve bahtını açık etsin.

TBMM de Yozgatımızı ve biz Yozgatlıları temsil edecek olan sayın Bekir Bozdağ a sayın Yusuf  Başer e Sayın Ethem Sedef e  Sayın Ali Keven e ve Ak Parti Ar-ge başkan yardımcısı olarak görev yapan geçmiş dönem millet vekilimiz sayın Osman Coşkun a Yozgatımıza ve Ülkemize yapacakları hizmetlerde üstün başarılar diliyorum. Bu duygu ve düşüncelerle Cumhurbaşkanlığı hükümet sisteminin ilk Cumhurbaşkanımız başta olmak üzere kabinesinde görev alan bütün bakanlarımızı tebrik eder, görevlerinde başarılar dilerim” diye konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM