• DOLAR
  8,3635
  %-0,88
 • EURO
  9,9340
  %-1,02
 • ALTIN
  487,98
  %-0,85
 • BIST
  1.400
  %0,48
KADINLARIMIZ EN DEĞERLİ VARLIĞIMIZDIR

KADINLARIMIZ EN DEĞERLİ VARLIĞIMIZDIR

AK Parti Boğazlıyan İlçe Başkanı Osman Düğenci, “Tüm dünya kadınlarının, ülkemizin vefakar, cefakar, onurlu kadınlarının ‘Kadınlar Günü’nü yürekten tebrik ediyorum” dedi.

Boğazlıyan’ın geleceğinde kadınlara da büyük görevler düştüğünü belirten Başkan Düğenci, “Bizler üreten, ürettiğini pazarlayabilen, hedefleri olan ve kendi ayakları üzerinde durabilen kadın sayısının artmasını istiyoruz. Doğumdan ölüme kadar hayatın her anında varlıklarını hissettiğimiz emekleriyle bizi biz yapan değerli kadınlarımızın bu özel gününü yürekten kutluyorum” diye konuştu.

‘Cennet annelerin ayakları altındadır’ buyruğuna yürekten inandığını dile getiren Başkan  Düğenci, “Kadınlarımıza yönelik her türlü ayrımcılığı reddeden, her türlü istismarı elinin tersiyle iten, kadını ve erkeği beraber gören geleneğin temsilcileriyiz. Ayrımcılığın her türlüsüne karşı olduk. Bizler hangi konuda olursa olsun insanların hor görülmesine, dışlanmasına, kötü muameleye tabi olmasına karşı olduk. Kadınlarımızın, kız çocuklarımızın hayatlarını kolaylaştırmak, onların sosyal hayata katılmalarını sağlamak için gereken yasal anlamda hükümetimiz her adımı attı, atıyor, atmaya da devam edecek” ifadelerinde bulundu.

Başkan Düğenci, “Hayatlarını kaybeden kahraman şehitlerimizin annelerini de unutmamız mümkün değil. Bizlerin huzurlu olması için vatani görevleri sırasında şehit olan evlatlarımızın anneleri de bizim annemizdir. Bu vesile ile başta şehit annelerimizin ve bütün kadınlarımızın kadınlar gününü kutlar sevgi ve saygılarımı sunarım” şeklinde konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM