• DOLAR
  13,5233
  %0,38
 • EURO
  15,3152
  %0,29
 • ALTIN
  797,39
  %0,49
 • BIST
  1.910,29
  %-5,02
KAHRAMANLARA DESTEK ZİYARETİ

KAHRAMANLARA DESTEK ZİYARETİ

Hayatlarını hayat kurtarmaya adayan sağlık çalışanlarına destek ziyaretleri sürüyor.

Tüm Dünya ve Ülkemizin zor zamanlardan geçtiği bu günlerde kendi aile ve hayatlarından fedakarlık göstererek canla başla çalışan sağlık çalışanlarına Adalet ve Kalkınma Partisi Boğazlıyan Kadın ve Gençlik Kolları başkan ve üyeleri destek ziyaretinde bulunarak teşekkür ettiler.

Koronavirüs ile mücadelede toplumun kahramanları olan sağlık çalışanlarına AK Parti Boğazlıyan Kadın Kolları Başkanı Gülten Ulusoy ve Gençlik Kolları Başkanı Tolga Altunpolat ile Ak heyet ziyarette bulundu.

Tüm Dünya ve Ülkemizin zor zamanlardan geçtiği bu günlerde kendi aile ve hayatlarından fedakarlık göstererek canla başla çalışan sağlık çalışanları ve çeşitli kurumlarda görev yapan vatandaşlara yönelik ziyaretlerini sürdüren Adalet ve Kalkınma Partisi Boğazlıyan İlçe Teşkilatı sağlık çalışanlarına destek ziyaretinde bulunarak her daim onların yanlarında olduklarını gösterdi.

ÖZVERİLİ ÇALIŞMA ASLA UNUTULMAYACAKTIR

AK Parti Boğazlıyan Kadın Kolları Başkanı Gülten Ulusoy, AK Parti İlçe Başkanı sayın Osman Düğenci’nin himayelerinde gerçekleşen ziyaret sonrası bir açıklama yapan Ulusoy, “Tüm Dünyayı etkisi altına alan Koronavirüs Ülkemizde de görüldüğü ilk günden bu zamana kadar, sağlık çalışanlarımız,  Emniyet ve Jandarma ile Vefa Sosyal Destek, başta olmak üzere Devlete bağlı kurumlarda çalışanlarımız ve çalışmalara gönüllü destek veren vatandaşlarımıza ne kadar teşekkür etsek azdır. Elbette bugünleri atlatacağız ama bu millet verdiği mücadele ve özverili çalışmaları asla unutmayacaktır” dedi.

AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Tolga Altunpolat ise, “Koronavirüs ile mücadelede fedakarlıklarını her alanda gösteren sağlık çalışanları, toplumun kahramanı oldu. Yoğun mesai yapan sağlık çalışanlarına ziyarette bulunduk. Sağlık çalışanlarının gösterdikleri fedakarlık karşısında minnettarız. Bu süreç içerisinde sağlık çalışanlarına çok şey borçluyuz” diye konuştu.

Altunpolat, “Pandemi kuralları çerçevesinde misafir edip sıcak muhabbetleriyle bizleri kabul eden sağlık çalışanlarımıza sonsuz teşekkür ederim. Rabbim herkesin yar ve yardımcısı olsun” dedi.

22.02.2021

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM