• DOLAR
  8,4396
  %-0,19
 • EURO
  10,0747
  %0,06
 • ALTIN
  492,32
  %-0,95
 • BIST
  1.393
  %0,09
KAMPANYAYA DESTEK YAĞIYOR

KAMPANYAYA DESTEK YAĞIYOR

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın öncülüğünde başlatılan “Biz Bize Yeteriz Türkiyem” kampanyasına destek yağıyor. Koronavirüs salgını nedeniyle alınan tedbirlerden dolayı mağduriyet yaşayan dar gelirli vatandaşlara destek sağlamak amacıyla Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın öncülüğünde 30 Mart tarihinde başlatılan “Biz Bize Yeteriz Türkiyem” kampanyasına ilçemize bağlı Ovakent beldesi sakinleri de destek verdi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından başlatılan “Biz Bize Yeteriz Türkiyem” yardım kampanyasına yoğun destek sürüyor. Siyasetten iş dünyasına, kamu kurumlarından vatandaşlara kadar çok sayıda kişi kampanyaya katıldı.

İlçemize bağlı Ovakent beldesi sakinleri de kampanyaya destek verdi. Ovakent Namık Kemal Mahallesi Muhtarı Ali Yıldırım öncülüğünde belde sakinlerinden Kezban Tunç, Mehmet Pırtıcı, Mustafa ve Keziban Çuhadar, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın öncülüğünde başlatılan “Biz Bize Yeteriz Türkiyem” kampanyasına bağışta bulundu.

“KAMPANYAYA CANI GÖNÜLDEN KATILDIK”

Koronavirüs salgını nedeniyle alınan tedbirlerden dolayı mağduriyet yaşayan dar gelirli vatandaşlara destek sağlamak amacıyla başlatılan kampanyaya canı gönülden destek verdiklerini belirten belde sakinleri, “Bizler zor günleri el ele vererek aşmayı gelenek haline getirmiş, birlik ve beraberliğin simgesi olmuş bir milletin mensuplarıyız. Tarihimiz boyunca başımıza gelen türlü badireleri dayanışma ruhu ve azim ile aşmayı bildik. Bu dayanışma ruhu da bizim en büyük gücümüz oldu.

Devletimiz tüm kurumlarıyla iş birliği içinde çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürüyor. Hem salgının yayılmasını engellemek hem toplum sağlığını korumak hem de alınan tedbirler nedeniyle zor günler geçiren dar gelirli vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını karşılamak üzere tüm imkanlarını seferber etmiş durumda.

Az çok demeden bizler de ‘Biz Bize Yeteriz Türkiyem’ kampanyasına destek olduk. Allah devletimize milletimize zeval vermesin. Bu vatan bizim, bu topraklar, bu bayrak, bu ezan bizim. İnşallah hep birlikte el birliğiyle bu süreci de atlatacağız. Tüm dualarımız ve gönlümüz de özverili çalışan sağlık çalışanları başta olmak üzere diğer çalışanlarla beraberdir” diye konuştular.

“İMAMDAN ÖRNEK DAVRANIŞ”

Öte yandan Ovakent Cami İmamı Tekin Kaplan ise, kendi özel arabası ile evden çıkamayan 65 yaş üstü ve kronik rahatsızlığı bulunan vatandaşlara yardım elini uzatıyor.

Vatandaşların eksik ve ihtiyaçlarını not alan ve özel aracı ile vatandaşların ihtiyacını karşılayan Kaplan, belde sakinleri tarafından takdirle karşılanıyor.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM