• DOLAR
  13,4985
  %-1,26
 • EURO
  15,3619
  %-1,06
 • ALTIN
  775,40
  %-0,39
 • BIST
  1.810
  %0,05
KAPALI YÜZME HAVUZU BOĞAZLIYAN’A ÇOK YAKIŞTI

KAPALI YÜZME HAVUZU BOĞAZLIYAN’A ÇOK YAKIŞTI

Boğazlıyan’ın daha sağlıklı ve yaşanabilir bir ilçe olması amacıyla her geçen gün hizmet zincirine yeni halkalar ekleyen Boğazlıyan Belediyesi’nin yaptırdığı ‘Fuat Oktay Sosyal Tesisi’ hizmete açıldı.

Belediye Başkanı Gökhan Coşar, Boğazlıyan’ın nefes aldıran örnek ve güzel bir ilçe olduğunu belirterek, “İhtiyaç neredeyse biz oradayız. Bir yandan sosyal tesisler gün yüzüne çıkarılırken, bir yandan da yatırım ve hizmetlerimiz sürüyor” dedi.

 

Boğazlıyan Belediye’since yapılan çalışmaların meyvelerini vermeye başlaması halk arasında sevinç uyandırdı.

Boğazlıyan Belediyesi’nce ilçeye kazandırılan ‘Fuat Oktay Sosyal Tesisi’ hizmete açıldı. Tesisten hem çocuklar hem de yetişkinler faydalanabilecek. Yıllarca Boğazlıyan da eksikliği hissedilen havuz, yüzme sporuna ilginin de artmasını sağlayacak.

“Boğazlıyan Kapalı Yüzme Havuzuna Kavuştu”

Boğazlıyan da başlatılan hizmet ve yatırımlar bir bir meyvelerini vermeye başladı. Son yıllarda önemli hizmet ve yatırımlarla adından söz ettiren Boğazlıyan Belediyesi ilçede eksikliği büyük ölçüde hissedilen bir tesise daha kavuştu.

Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar, ‘Fuat Oktay Sosyal Tesisi’nin hizmete açıldığını söyledi.

Kapalı yüzme havuzun da hem çocuklar hem de yetişkinlerin faydalanabileceğini belirten Başkan Coşar, “Boğazlıyan da hizmet ve yatırımlara devam edeceğiz. Kapalı yüzme havuzumuz Boğazlıyan’a çok yakıştı. İnşallah Boğazlıyan da yüzme bilmeyen kalmayacak. Her yaştan vatandaşımız özellikle çocuk ve gençlerimiz tesisimizden faydalanacak. Ayrıca yüzme eğitimi kursları da verilecek. Biz Boğazlıyan’ı çok seviyoruz ve sizlere hizmet etmekten de mutluluk duyuyoruz” dedi.

Özellikle; “çocuklarımız bizim geleceğimizdir” diyen Başkan Coşar, “Çocuklarımız için atılan her hizmet ileride spor, sanat ve bilim alanında başarılı nesiller olarak geri dönecektir. Burası vatandaşlarımızın hem spor yapacağı hem de sosyalleşeceği bir tesis olacak. Tesisin ilçeye kazandırılmasında emeği geçen herkese sonsuz teşekkür ederim” diye konuştu.

Bu arada 7 gün hizmet verecek olan tesisin çalışma saatleri ise 10.00-22.00 olarak belirlendi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM