• DOLAR
  13,5922
  %-0,58
 • EURO
  15,4346
  %-0,59
 • ALTIN
  778,35
  %-0,01
 • BIST
  1.810
  %0,05
KAPTAN’A GÜVENİYORUZ!

KAPTAN’A GÜVENİYORUZ!

Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar ve Boğazlıyan Belediye Meclis üyeleri, Kayseri Pancar Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Akay’ı makamında ziyaret etti. Belediye Başkanı Coşar; “Boğazlıyan Şeker Fabrikası Entegre Tesislerinin bağlı olduğu Kayseri Şeker’in Boğazlıyan’a katkıları çok büyük. Hüseyin Başkan bizim gemimizin kaptanıdır. Bizler gemimizin kaptanına  güveniyoruz, rotamızın düzgün olduğunu düşünüyoruz her zaman da bu rota da ilerlediği sürece her zaman yanındayız” dedi.

ŞEKER’E DESTEK ZİYARETİ

Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar beraberinde Belediye Başkan Yardımcısı Feramuz Bozoğlu ve Belediye Meclis üyelerinden Uğur Paşaoğlu, Ömer Faruk Özalp, Zafer Aygüner, Ferhat Çil ve  Şükrü Çetindağ ile birlikte Kayseri Pancar Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Akay’ı makamında ziyaret etti.

Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar, ziyarette yaptığı konuşmasında; “Hüseyin Başkan bizim gemimizin kaptanıdır. Bizler gemimizin kaptanına  güveniyoruz, rotamızın düzgün olduğunu düşünüyoruz her zaman da bu rota da ilerlediği sürece her zaman Başkanımızın yanındayız” dedi.

ŞEKER’İN BOĞAZLIYAN’A KATKISI BÜYÜK

Başkan Coşar, sözlerini şöyle sürdürdü.

“Biz Boğazlıyan Belediye Başkanı, Başkan Yardımcısı ve Encümenlerimiz ile beraber Hüseyin Başkanımın yanında olduğumuzu, Hüseyin Başkanla her zaman beraber olduğumuzu ifade etmek amacıyla kendisine bir ziyarette bulunmak istedik kendisi de bizi kabul etti sağ olsun. Boğazlıyan Şeker Fabrikası Entegre Tesislerinin bağlı olduğu Kayseri Şeker’in Boğazlıyan’a katkıları çok büyük, Boğazlıyan’daki esnaftaki yansıması çok yüksek. Yatırım anlamında olsun, çalışma anlamında bölgede kalkınma anlamında çok katkıları var. o katkılardan dolaylıda kendilerine çok teşekkür ediyorum. Hüseyin Başkanımı seviyoruz, destekliyoruz her zaman yanındayız.”

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Kayseri Pancar Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Akay ise, “Boğazlıyan Belediye Başkanımız, Başkan yardımcımız ve Encümen üyelerimiz nezaket buyurdular çok teşekkür ediyorum” dedi.

ŞEKER’İN YENİ LOGOSU TANITILDI

“Kayseri Şeker’in bugün yeni logosunu da Boğazlıyan heyetiyle tanıtmış oluyoruz” diyen Başkan Akay, “Boğazlıyan demek ki bir ayrıcalığa sahip bir önceliğe sahip. Bunu da bu şekilde gerçekleştirmiş olduk. Kayseri Şeker’in Boğazlıyan’daki fabrikası 3 fabrikamızdan bir tanesi ve tabi çok önemli bizim için değerli. Boğazlıyan’da başarılı bir çalışma ortaya konuluyor, buna orada ki çiftçilerimiz çalışanlarımız birlikte sahip çıkıyor. Tabi Başkanımızın da ifade ettiği gibi aynı zamanda gerek Belediye Başkanlarımız gerekse siyasetçilerimiz gerekse kamu görevlileri ve bütün Boğazlıyan halkı oraya canı gönülden sahipleniyorlar” dedi.

BOĞAZLIYAN’A İLGİMİZ VE SEVGİMİZ DAHA DA ARTIYOR

Başkan Akay, şunları söyledi.

“Bu da bizim Boğazlıyan’a olan ilgimizi sevgimizi daha fazla artırıyor. Boğazlıyan’la ilgili daha fazla şey yapılması gerektiği sonucunu da ortaya çıkarıyor.  Allah kısmet ederse o tesis o fabrika Boğazlıyan’a bugüne kadar önemli katkılar sağlamış. Bundan sonra bu katkıları daha artarak devam etmesi gerektiğinin inancındayım. Biz başkanımızın da ifade ettiği gibi dalgalı bir denizde ama istikameti rotası doğru olan bir gemideyiz ve bu gemi hep birlikte bütün mürettebatıyla başarılı bir şekilde yoluna devam ediyor.

Gelişerek devam edecek Kayseri Şeker büyüyerek devam edecek bu büyümede hem orta Anadolu payını aldığı gibi hem de gerek Kayseri gerek Sivas gerek Yozgat’ın ilçeleri aynı zamanda tabi onun yanında Boğazlıyan’da payını almaya devam edecek.

İstiyoruz ki, yatırımlardan kaçınıldığı ortamda biz daha fazla başarı ortaya kayalım daha fazla yatırım yapabilelim. Kapasitemizi daha fazla büyütelim daha fazla insanımız iş sahibi olsun bunu da istiyoruz. Bu destekler bizim çalışma şevkimizi, sorumluluğumuzu artırıyor. Ben bu hassasiyetlerinden dolayı desteklerinden dolayı değerli başkanımıza ve arkadaşlarımıza teşekkürlerimi sunuyorum.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM