• DOLAR
  %0,01
 • EURO
  %0,29
 • ALTIN
  %0,22
 • BIST
  %-4,50
KAR BOĞAZLIYAN’A YAKIŞTI

KAR BOĞAZLIYAN’A YAKIŞTI

Cumartesi gecesinden itibaren ilçemizde etkili olan kar yağışı Boğazlıyan’a yakıştı. Uzun yıllar sonra ilçemizde etkili olan kar yağışı memnuniyetle karşılanırken, Boğazlıyan Belediyesi de kar yağışıyla birlikte başladıkları mücadelelerini 7/24 gece-gündüz aralıksız sürdürerek, ana yollar başta olmak üzere, bulvar, cadde ve sokak yollarını açık tuttu. Belediye Başkanı Gökhan Coşar, kar küreme, tuzlama ve temizlik çalışmalarını sahadan yönetti. Kar küreme çalışmalarını gece yerinde inceleyen Başkan Coşar, vatandaşların olumsuz hava koşullarından etkilenmemesi için belediyenin tüm hatlarıyla sahada çalışma sergilediğini söyledi.

Ülke genelinde etkili olan kar yağışı Boğazlıyan’da da etkisini gösterdi. Kar yağışına karşı teyakkuzda bekleyen Boğazlıyan Belediyesi ekipleri, karla mücadeleye 7/24 aralıksız sürdürerek, ana yollar başta olmak üzere, bulvar, cadde ve sokak yollarını açık tuttu.

İlçemizde etkisini gösteren yoğun kar yağışı Boğazlıyan’a yakıştı. Uzun yıllar sonra ilçemizde etkili olan kar yağışı memnuniyetle karşılanırken, Kar yağışının etkili olmaya başladığı andan itibaren Boğazlıyan Belediyesi; başta ana arterler olmak üzere yoğun olarak kullanılan cadde ve sokak ve hastane güzergâhında çalışma başlatırken, Belediye Başkanı Gökhan Coşar, kar küreme, tuzlama ve temizlik çalışmalarını sahadan yönetti.

Başkan Coşar; “Belediyemiz; her türlü tedbirleri aldı. Vatandaşlarımızın herhangi bir olumsuzluk yaşamaması için çalışmalar aralıksız sürüyor” dedi.

Belediye Başkanı Gökhan Coşar’ın göreve başlamasıyla birlikte ortaya koyduğu kararlı, tutarlı, istikrarlı çalışmalarıyla sık sık gündeme gelen Boğazlıyan, karla mücadelede de tam not aldı.

Son günlerde etkili ve aralıksız yağan kar yağışı sebebiyle birçok ilde ulaşım sağlanamazken, Boğazlıyan’da Belediye’nin zamanında ve etkili çalışmalarıyla hiçbir mağduriyet yaşanmadı.

Kar yağışı ile birlikte teyakkuza geçen ekipler, ana yollar başta olmak üzere ilçedeki tüm bulvar, cadde ve sokaklarda aralıksız çalışma yürüttü. Her yoldan en az üç kez temizlik çalışması yapan ve buzlanan yerleri tuzlayan ekipler, ilçe halkının da takdirini topladı.

Belediye Başkanı Gökhan Coşar, kar küreme, tuzlama ve temizlik çalışmalarını sahadan yönetti. Kar küreme çalışmalarını gece yerinde inceleyen Başkan Coşar, vatandaşların olumsuz hava koşullarından etkilenmemesi için belediyenin tüm hatlarıyla sahada çalışma sergilediğini söyleyerek, “Belediyemiz; her türlü tedbirleri aldı. Vatandaşlarımızın herhangi bir olumsuzluk yaşamaması için çalışmalar aralıksız sürüyor. Karla mücadelede yeterli güce sahibiz. İhtiyaç olması durumunda gerekli müdahaleyi anında yapıyoruz” dedi.

“Bizde çalışmamızın başındayız, vatandaşlarımızın mağduriyet yaşamasına mahal vermemek için gayretle çalışıyoruz. Sahada özveri ile çalışan tüm personel ve ekip arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” diyen Başkan Coşar, açıklamasını şu şekilde sürdürdü.

“Özlenen ve beklenen kar yağışı nihayet ilçemizde de etkisini gösterdi. Son yılların en fazla kar yağışını yaşıyoruz diyebiliriz. Kar rahmet ve berekettir. Dileğimiz bu yağışların devam etmesidir.

Bizler de ekiplerimizle birlikte ulaşımda herhangi bir aksamama olmaması için mücadelemizi sürdürüyoruz. Bu vesileyle tük ekip arkadaşlarımıza kolaylıklar diliyorum.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM