• DOLAR
  %0,73
 • EURO
  %-0,26
 • ALTIN
  %-0,69
 • BIST
  %3,13
KAYMAKAM DEMİREL, GÖREVİNE BAŞLADI

KAYMAKAM DEMİREL, GÖREVİNE BAŞLADI

 

Boğazlıyan Kaymakamlığına  atanan Ankara Çamlıdere Kaymakamı Metin Demirel, görevine başladı. Kaymakam Demirel, “Görev süresince, kanunlar çerçevesinde, kurum, kuruluş ve vatandaşlarımızla birlikte istişare içerisinde Boğazlıyan için çalışıp, hizmet edeceğiz. Ayrıca; Koronavirüsle mücadelemiz sürüyor. Vatandaşlarımızın biraz daha dikkatli olmaları gerekiyor. Maske, sosyal mesafe ve hijyen kurallarına uyulması son derece önemli” dedi.

Boğazlıyan Kaymakamlığına  atanan Ankara Çamlıdere Kaymakamı Metin Demirel, görevine başladı.

Boğazlıyan İlçe Kaymakamı Metin Demirel, ilçenin tüm kamu personelleriyle Boğazlıyan’ın hizmetinde olacağını söyledi.

Kaymakam Demirel, “Görevimize hayırlısı ile başladık. Yapacağımız görev süresince, kanunlar çerçevesinde, kurum, kuruluş ve vatandaşlarımızla birlikte istişare içerisinde Boğazlıyan için çalışıp, hizmet edeceğiz” dedi.

Kaymakam Metin Demirel, “Huzurlu ve güzel bir ilçe olan Boğazlıyan’ı bir adım daha ileri götürebilmek için inşallah birlik ve beraberlik içerisinde, uyum içerisinde çalışacak ve elimizden gelen çabayı sarf edeceğiz. Ülkemizin bir çok bölgesinde görev yaptım. Buralardan elde ettiğim bilgi ve tecrübelerimi bundan sonra siz değerli Boğazlıyan halkının hizmeti için kullanacağım.

Tüm mesai arkadaşlarımla, yerel yöneticilerimizle, sivil toplum kuruluşlarımızla, bir ekip ruhu içinde, karşılıklı işbirliği ve dayanışma içerisinde Boğazlıyan’a  hizmet etmenin gayreti içerisinde olacağız” ifadelerinde bulundu.

Son günlerde artan vakalara da değinen Kaymakam Demirel, “Koronavirüsle mücadelemiz sürüyor. Vatandaşlarımızın biraz daha dikkatli olmaları gerekiyor. Maske, sosyal mesafe ve hijyen kurallarına uyulması son derece önemli. Uyum halinde hastalık bizden uzaklaşacaktır. Zorlu süreci bir an önce atlatabilmenin yolu vatandaşlarımızın Bilim Kurulu ve Sağlık Bakanlığımızın uyarılarına riayet etmelerinden geçmektedir. Dikkatli yaşamak zorundayız. Bu duygu ve düşüncelerle, tüm Boğazlıyan halkına gönül dolusu sevgi ve saygılarımı sunarım” ifadelerini kulandı.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM