• DOLAR
  13,4748
  %0,02
 • EURO
  15,2886
  %0,11
 • ALTIN
  796,30
  %0,35
 • BIST
  2.011,16
  %-0,15
Kaymakam Sinanoğlu Muhtarlar ile Buluştu

Kaymakam Sinanoğlu Muhtarlar ile Buluştu

İçişleri Bakanlığı’nın genelgesi doğrultusunda, muhtarların talep ve önerilerini dinlemek üzere merkez, kasaba ve köy muhtarlarıyla buluşan Boğazlıyan Kaymakamı Davut Sinanoğlu; “Muhtarlarımız vatandaş ile devlet kurumları arasında önemli bir köprüdür. Vatandaşların talep ve beklentilerinin yerine getirilmesi yolunda, kamu kurumları ile işbirliği içinde hareket eden önemli birer hizmet odaklarıdır” dedi.

İçişleri Bakanlığı’nın genelgesi doğrultusunda, muhtarların talep ve önerilerini dinlemek üzere merkez, kasaba ve köy muhtarlarıyla buluşan Boğazlıyan Kaymakamı Davut Sinanoğlu, muhtarlarla öğle yemeğinde bir araya geldi.

Boğazlıyan Kaymakamı Davut Sinanoğlu, başkanlığında ‘Volkan Et Balık Restaurantı’nda düzenlenen programa; Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü vekili Mustafa Akbaba, İlçe Özel İdare Müdürü Recep Boylu ile merkez, kasaba ve köy muhtarları katıldı.

Muhtarlarla bir araya gelen Kaymakam Sinanoğlu, Muhtarlığın büyük bir sorumluluk isteyen bir görev olduğunu dile getirdi. Muhtarlık görevinin ulvi bir görev olduğunu belirten Sinanoğlu, “Muhtarlarımız vatandaş ile devlet kurumları arasında önemli bir köprüdür. Demokrasinin bir gereği olarak bizzat vatandaşlar tarafından seçilen ve her biri milletin birer ferdi olan muhtarlarımız, görev yaptıkları bölgelerdeki sorunların çözümü, vatandaşların talep ve beklentilerinin yerine getirilmesi yolunda, kamu kurumlarıyla işbirliği içinde hareket eden önemli birer hizmet odaklarıdır. Bizzat yaşadıkları ve görev yaptıkları bölgelerin hür türlü sorununu ilgili yerlere aktarma ve takip etme görevini gerçekleştiren muhtarlarımız, vatandaşlarımızın hizmetle buluşturulması noktasında bizlerin de birer çalışma arkadaşıdır” ifadelerinde bulundu.

Toplantıda; muhtarların talep ve önerilerini dinleyen Kaymakam Sinanoğlu, toplantının çok verimli geçtiğini belirterek, toplantıya katılan herkese teşekkür etti, alınan talep ve önerilerin İller İdaresi Genel Müdürlüğüne gönderileceğini ifade etti.

Muhtarların tüm talep ve önerilerinin değerlendirileceğini ve sorunların çözümü noktasında gerekenin yapılacağını da sözlerine ekleyen Sinanoğlu, güzel ilçemiz Boğazlıyan’ın kalkınması için çaba gösteren herkese başarılar diledi.

Muhtarlar ise, Kaymakam Davut Sinanoğlu’na teşekkür ederek, “oldukça verimli bir toplantı oldu” dediler.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM