• DOLAR
  %0,73
 • EURO
  %-0,26
 • ALTIN
  %-0,69
 • BIST
  %3,13
KAZANAN TÜRKİYE OLACAK KAZANAN YOZGAT OLACAK

KAZANAN TÜRKİYE OLACAK KAZANAN YOZGAT OLACAK

AK Parti Yozgat Milletvekili aday adayı İş İnsanı Kazım EKİNCİ; “Ankara merkezli bir siyaset değil, yerinde vatandaşlarımızla birlikte çalışacağız. Yozgat’tan kalkınmayı başlatacağız. Ticaret ve siyasetteki 40 yıllık tecrübe ve birikimimi Yozgat için harcayacağım. Gönüllere dokunarak gönül kazanacağız” dedi.

AK Parti Yozgat Milletvekili aday adayı İş İnsanı Kazım EKİNCİ, Boğazlıyan’da AK Parti Teşkilatını ziyaret etti. Sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette Milletvekili aday adayı İş İnsanı Kazım Ekinci, “İnşallah 14 Mayıs seçimlerinde Cumhurbaşkanımızın liderliğinde ‘Büyük Türkiye’ hedeflerine emim adımlarla ilerleyeceğiz. Seçimlerin ardından kazanan ‘Türkiye olacak, kazanan Yozgat’ olacak” dedi.

Ulusal ve uluslararası alanda çeşitli sektörlerde ticari faaliyetlerine devam eden İş İnsanı Kazım EKİNCİ, 14 Mayıs tarihinde gerçekleşecek olan genel seçimlerinde AK Parti Yozgat Milletvekili aday adaylığı başvurusunun ardından AK Parti Teşkilatları ve vatandaşlarla bir araya geldi.

İş insanı Kazım EKİNCİ, AK Parti Yozgat Milletvekili aday adayı olarak seçim kampanyası kapsamında Yozgat’ın kalkınması için Ankara merkezli siyaset yerine yerinde vatandaşlarla birlikte çalışacaklarını belirtti. Ekinci, 40 yıllık ticaret ve siyaset tecrübesini Yozgat için harcayacağını ve gönüllere dokunarak gönül kazanacaklarını ifade etti.

-“BOĞAZLIYAN AK PARTİ TEŞKİLATI ZİYARETİ”-

Milletvekili aday adayı Kazım EKİNCİ, AK Parti İlçe Başkanı Osman DÜĞENCİ ve yönetim kurulu üyeleri ile bir araya geldi.

Sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette Milletvekili aday adayı İş İnsanı Kazım Ekinci, burada yaptığı açıklamada; “İnşallah 14 Mayıs seçimlerinde Cumhurbaşkanımızın liderliğinde ‘Büyük Türkiye’ hedeflerine emim adımlarla ilerleyeceğiz. Seçimlerin ardından kazanan ‘Türkiye olacak, kazanan Yozgat’ olacak” dedi.

AK Parti’nin gücüne güç katmak için aday adayı olduğunu söyleyen dinamik iş insanı EKİNCİ, AK Parti iktidarlarında yapılan yatırımlarla iyi bir ivme kazanan Yozgat’ın daha da gelişmesi için bu yola baş koyduğunu söyledi.

Bilgi, birikim ve tecrübesi ile Yozgat’ta 14 Mayıs seçimlerinde samimiyet ve gayretle, tek ses tek nefes ile bu aziz millete ve Yozgat’a hizmet etmekten onur ve şeref duyacağını belirten EKİNCİ, “2023 yılı Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçimlerinde AK davamızın yürüyüşünü canla başla desteklemek adına aday adayı oldum. Rabbim her şeyin hayırlısını versin. Seçimler Ülkemize ve İlimize hayırlar getirsin” açıklamasında bulundu.

Herkese olağanüstü görev düştüğünü de sözlerine ekleyen EKİNCİ, “Sadece 6 ayaklı masanın değil tüm dünyanın karşımızda olduğu bir seçim yaşıyoruz, ülkemizin bekası için 14 Mayıs’ta sandıkları patlatacağız. Cumhurbaşkanımız, AK Partimizin Genel Başkanı sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın 2023, 2053, 2071 vizyonu ve lider ülke Türkiye hedefinde, Türkiye Yüzyılında yanında yer almak istiyorum” diye konuştu.

“Devletimize ve milletimizi hizmet etmek sevdasıyla aday adayı oldum” diyen EKİNCİ, “Bu sevdanın kaynağında, ülkemiz ve insanlık için çalışmalarımızı artıracağız. Güzel ülkemizin geleceği için, güzel vatanımızın her köşesine yayılacak olan milli ruh ile bu seçimlerin milletimize hayırlar getirmesini, birliğimizin ve beraberliğimizin daim olmasını canı gönülden temenni ediyorum” dedi.

Yozgat için projelerinden de bahseden EKİNCİ, Dünya ticaretini Yozgat’a taşıyacaklarını belirterek, “Değişim, dönüşüm ve gelişim için güzel şehrimizi dünya ticaretinin önemli merkezlerinden birisi yapmak için bu yola çıktım” ifadelerini kullandı.

AK Parti’nin güçlü teşkilat yapısının Yozgat’ta da güçlü bir şekilde hissedildiğini belirten EKİNCİ, güçlü bir Türkiye hedefi için birlik ve beraberlik çağrısı yaparak, ülkenin geleceği için hep birlikte çalışılması gerektiğini de vurguladı.

Boğazlıyan AK Parti İlçe Başkanı Osman DÜĞENCİ ve partililerle ilçe binasında bir araya geldiklerini anlatan Kazım EKİNCİ, samimi ev sahipliklerinden dolayı ayrıca teşekkür etti.

AK Parti Boğazlıyan İlçe Başkanı Osman DÜĞENCİ ise, “AK davamıza gönül veren tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz. İş insanımız Kazım Bey’e başarılar diliyoruz, Allah yar ve yardımcısı olsun” dedi.

Yozgat’ın kalkınması için samimi bir çaba içinde olduğunu gösteren Kazım EKİNCİ’nin seçim kampanyası hedefleri arasında yer alan vatandaşlarla birlikte çalışma ve gönül kazanma yaklaşımı takdirle karşılandı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM