• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
KAZANLAR İHTİYAÇ SAHİPLERİ İÇİN KAYNADI

KAZANLAR İHTİYAÇ SAHİPLERİ İÇİN KAYNADI

Ramazan ayının son günlerine yaklaşırken, Boğazlıyan Belediyesi mutfağındaki kazanlar, ihtiyaç sahibi için kaynıyor. Ramazan ayında vatandaşların gönüllerine dokunan Boğazlıyan Belediyesi bakacak kimsesi olmayan, hasta ve engelliler ile yardıma muhtaç vatandaşlarımıza Ramazan ayı boyunca iftarlıklarını evlerine götürüyor.

Belediye Başkanı Gökhan Coşar’ın talimatı ile belediye mutfağında pişirilen yemekler, belediye personeli tarafından ihtiyaç sahibi, hasta, engelli ve yaşlıların evlerine kadar götürülerek teslim ediliyor. Mübarek ramazan ayının son günleri yaklaşırken, evlerdeki gönül sofrası sayısı da artıyor.

Boğazlıyan Belediyesi her yıl olduğu gibi bu yıl da Ramazan ayında sıcak yemekleri vatandaşların evlerine ulaştırıp, ramazan ayında vatandaşların gönüllerine dokundu.

Ayrıca Boğazlıyan Belediyesi’nce ihtiyaç sahiplerine gıda kolileri ile destek sağlanırken, bu hizmetlerine ilave sıcak yemek servisini de ekleyen Boğazlıyan Belediyesi’nin mutfağında hijyen kurallarına dikkat edilerek hazırlanan yemekler, gezici iftar araçları ile dağıtılıyor.

Yemekler ilçedeki yaşlı, engelli ve ihtiyacı olan ailelere ulaştırılırken, kronik hastalığı bulunan ve 65 yaş üstü vatandaşların evlerine özel sefer taslarıyla her gün farklı sıcak yemek götüren Boğazlıyan Belediyesi vatandaşlar için tüm imkânlarını seferber etti.

Her gün evlere sıcak ve taze yemek servisi yaparak, evlerdeki gönül sofralarının sayısını da artıran Boğazlıyan Belediyesi Ramazan ayında vatandaşların gönüllerine dokundu.

VATANDAŞLAR TEŞEKKÜR ETTİ

Öte yandan Ramazan ayı süresince ihtiyaç sahiplerini unutmayan Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar’a teşekkür eden vatandaşlar, “Sağolsun Başkanımız sayın Gökhan Coşar, ihtiyaç sahiplerine her gün sıcak yemeklerini ulaştırdı. Bizler Millet olarak gerek Ramazan ayı gerekse diğer durumlarda paylaşmayı ve yardımlaşmayı seven bir milletiz” şeklinde konuştular. (Erol TARİKCİ)

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM