• DOLAR
  13,4423
  %0,49
 • EURO
  15,2255
  %0,54
 • ALTIN
  795,76
  %0,66
 • BIST
  2.014,21
  %-1,36
KEVEN’DEN BOĞAZLIYAN ÇIKARMASI

KEVEN’DEN BOĞAZLIYAN ÇIKARMASI

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Yozgat Milletvekili Ali Keven, Boğazlıyan’da partilileriyle buluştu. CHP’nin Türkiye’nin kurucu partisi olduğunu belirten Keven, “2023’te iktidar olmak için birlik ve beraberliğimizi sürdürmeliyiz”  dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Yozgat Milletvekili Ali Keven, Boğazlıyan’da bir dizi ziyaretlerde bulundu. Milletvekili Keven’e CHP İlçe Başkanı Ahmet Peker, İl Genel Meclis Üyesi Emin Mustafa Baran ve beraberindekiler ağırladı.

Bir dizi inceleme ve ziyaretlerde bulunmak üzere ilçemize gelen CHP Milletvekili Ali Keven, CHP İlçe Başkanlığını ziyaret ederek burada CHP İlçe Başkanı Ahmet Peker, İl Genel Meclis Üyesi Emin Mustafa Baran ve partililer ile bir araya geldi.

Karşılıklı görüş alışverişinin yapıldığı ziyarette CHP İlçe Başkanı Ahmet Peker, Boğazlıyan’da yapılan çalışmalar hakkında bilgilendirmelerde bulundu.

Daha sonra  muhtarlarla bir araya gelen Milletvekili Keven, muhtarların sorun ve beklentilerini dinledi, not aldı. Esnaf ve Şehit Aileleri ziyaretinde bulundu.

Boğazlıyan’da partililer ve vatandaşlarla buluşmaktan dolayı büyük bir mutluluk duyduğunu belirten Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Yozgat Milletvekili Ali Keven, ziyaret sonrası yaptığı açıklamada; “CHP, Türkiye’nin kurucu partisidir. Biz vatandaşa siyaset yapmaya gelmedik. Onların sorunlarını öğrenmeye geldik” dedi.

“BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZİ SÜRDÜRMELİYİZ”

(CHP) Yozgat Milletvekili Ali Keven, “Örgütlerimizi ve vatandaşlarımızı ziyaret ediyoruz. Biz vatandaşa siyaset yapmaya gelmedik. Onların sorunlarını öğrenmeye geldik. Yozgat’ımızın ilçelerini beldelerini ve köylerini yerinde ziyaret ederek, sorunları dinleyeceğiz. Özellikle içinde bulunduğumuz pandemi süresinde vatandaşın çektiği sıkıntı ve beklentileri not alacağız. CHP Türkiye’nin kurucu partisidir. 2023’te iktidar olmak için birlik ve beraberliğimizi sürdürmeliyiz”  dedi.

Ziyaretlerde sık sık vatandaşlarla sohbet ederek istek, arzu ve şikayetleri konularında bilgi aldığını belirten Milletvekili Keven, Gezilen yerlerin fotoğrafının çekilmesi ve CHP’nin iktidarından beklentiler nelerdir bunların tespitinin yapıldığını ifade eden Keven, “Bu sıkıntıları mutlaka dile getireceğiz. Yozgat bizim önemli illerimizden birisidir. Çok güzel şeyler hak ediyor. Yozgat’ın hak ettiği şeylere nasıl katkımız olacağı konularında çalışmalar yapacağız” şeklinde konuştu.

CHP Boğazlıyan İlçe Başkanı Ahmet Peker ise, CHP Yozgat Milletvekili Ali Keven’i Boğazlıyan’da ağırlamaktan dolayı mutlu olduğunu belirterek, “Sayın vekilimiz bundan sonra da sık sık ziyaretlerde bulunacak. Boğazlıyan’da belde ve köyleri de ziyaret edip, vatandaşın sorun, sıkıntı ve beklentilerinin fotoğrafını çekeceğiz. Bu sorunları da dile getireceğiz” dedi.

CHP Yozgat Milletvekili Ali Keven, daha sonra Uzunlu Belediyesini ziyaret etti. Burada Belediye Başkanı Okan Yaşar Elbaşı’dan beldede yürütülen çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM