• DOLAR
  %0,11
 • EURO
  %0,25
 • ALTIN
  %-0,28
 • BIST
  %1,43
KIZILAY’A KAN VERİYORUZ BOĞAZLIYAN’A CAN VERİYORUZ

KIZILAY’A KAN VERİYORUZ BOĞAZLIYAN’A CAN VERİYORUZ

AK Parti Boğazlıyan Belediye Başkan adayı Gökhan Coşar, Kızılay’a kan veriyoruz, Boğazlıyan’a can veriyoruz’ sloganıyla kan bağışında bulundu.

AK Parti Boğazlıyan Belediye Başkan adayı Gökhan Coşar, Türk Kızılayınca ilçemizde başlatılan kan bağışı kampanyasına katıldı.

Boğazlıyan’da seçim çalışmalarına aralıksız devam eden Gökhan Coşar, seçim çalışmalarına bir süre ara vererek, İlçemiz Cumhuriyet Meydanı’nda kurulan Kızılay Kan Bağışı aracını ziyaret etti, kan bağışında bulundu.

Belediye Meclis Üyesi ve İl Genel Meclis Üyesi adayları ile partililerin de destek verdiği kan bağışı kampanyasında Gökhan Coşar, kanın acil değil, sürekli bir ihtiyaç olduğuna dikkat çekti.

Kızılay’a yaptığı tüm kampanyalardan dolayı teşekkür eden Coşar, siyasetçilere de önemli görevler düştüğünü aktararak, “Bunun için de öncü olmak durumundayız. İnşallah hastanelerde kan bekleyen birçok vatandaşımıza bu konuda umut olacaktır. İnsanın ne zaman kana ihtiyacı olacağı belli değildir. Herkesin bunu gönül rahatlığı ile vermesi lazım” dedi.

“COŞAR; ÇAĞRI YAPTI”

Kan bağışının önemine vurgu yapan  Coşar, “Bu bilinç toplumumuzda fazlasıyla var ama daha da artırmak lazım. Bunun için de öncü olmak durumundayız. Hiç ihtiyacımız olmadığı bir dönem de olsa kan bağışlayalım. Bağışladığımız kan, hastanelerde kan bekleyen birçok vatandaşımıza bu konuda umut olacaktır.

AK Parti sağlık alanıyla ilgili hassasiyetleri her zaman göz önünde bulunduruyor. Türkiye’de sağlıkla ilgili yapılan yatırımlar ortada, biz de kan bağışı yaparak sağlıkla ilgili bir katkıda bulunmak istedik. Herkesi, bütün vatandaşlarımızı kan vermeye davet ediyoruz” ifadelerinde bulundu.

“PAŞAOĞLU; KATKIDA BULUNMAK İSTEDİK”

AK Parti Boğazlıyan Belediye Meclis Üyesi adayı Uğur Paşaoğlu ise, kan bağışında bulunarak sağlıkla ilgili bir katkıda bulunmak istediklerini söyledi. Paşaoğlu, bir yandan seçim çalışmalarını sürdürürken, diğer yandan da bu tür hassasiyetleri de göz önünde bulundurmamız gerektiği düşüncesiyle Türk Kızılayına kan bağışında bulunmak için buradayız” dedi.

Daha sonra Türk Kızılayının kan bağışı aracına geçen AK Parti Boğazlıyan Belediye Başkan adayı Gökhan Coşar, Belediye Meclis Üyesi ve İl Genel Meclis üyesi adayları ve partililer kan bağışında bulundu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM