• DOLAR
  %0,02
 • EURO
  %-0,07
 • ALTIN
  %-0,19
 • BIST
  %1,38
KOÇ, YOZGATLILARA ÇAĞRI YAPTI

KOÇ, YOZGATLILARA ÇAĞRI YAPTI

DUYKON ÜYELERİ SANDIK BAŞINA GİDİYOR

 1. Olağan Genel Kurulunu yapmaya hazırlanan DUYKON’da dönem başkanlığına adaylığını açıklayan Trakya Yozgatlılar Federasyonu Başkanı Burhan Koç, hemşehrilerine çağrıda bulunarak, kongreye davet etti.

Geçtiğimiz hafta yapılan genel kurul çoğunluk sağlanamadığı için 30 Ekim Pazar gününe ertelendi. Ankara’da gerçekleştirilecek olan Genel Kurula Başkan adayı Koç; Yozgatlıyım diyen, Yozgat sevdasını gönlünde taşıyan herkesi davet etti.

BAŞKAN ADAYI BURHAN KOÇ, YOZGAT SEVDALILARINI ERTELENEN KONGREYE DAVET ETTİ

30 Ekim Pazar Günü başkent Ankara’da 2. Olağan Genel Kurulunu yapmaya hazırlanan DUYKON’da dönem başkanlığına adaylığını açıklayan Trakya Yozgatlılar Federasyonu Başkanı Burhan Koç, hemşehrilerine çağrıda bulunarak, kongreye davet etti.

2018 Yılında kurulan ve 2019 Yılında da ilki gerçekleştirilen ve günümüze devam eden DUYKON, 2. Olağan Genel Kurulu ile Yozgatlıları Ankara’da bir araya getiriyor.

Kuruluşunda alınan prensip kararı ile kuruluş sırasına göre her yıl bir federasyon başkanının dönem başkanlığını üstlendiği DUYKON’da sıra Trakya Yozgatlılar Federasyonu Başkanı Burhan Koç’ta.         Dönem başkanlığını üstlenen ve resmen Adaylığını beyan eden Burhan Koç, 23.10.2022 tarihinde yapılan fakat çoğunluk sağlanamadığı için “30 Ekim Pazar Günü Saat: 13:00 ‘da Mamak Sivil Toplum Kuruluşları Konferans salonunda gerçekleştirilecek olan DUYKON 2. Olağan Genel Kuruluna Yozgatlıyım diyen, Yozgat sevdasını gönlünde taşıyan herkesi davet etti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM