• DOLAR
  13,7194
  %0,41
 • EURO
  15,5684
  %0,38
 • ALTIN
  786,58
  %1,29
 • BIST
  1.910
  %1,61
KOOPERATİFTE KILIÇASLAN DÖNEMİ

KOOPERATİFTE KILIÇASLAN DÖNEMİ

Boğazlıyan Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifinde; Kılıçaslan dönemi

Boğazlıyan Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifinin yeni yönetim kurulu başkan ve üyeleriyle denetim kurulu üyeleri belirlendi. Boğazlıyan’da yüzlerce üyesi bulunan kooperatifin yeni dönem başkanlığına Köksal Kılıçaslan, görevlendirildi. Katılımın yüksek olduğu kongrede; Yeni Başkan Kılıçaslan, Boğazlıyan’da tüm vatandaşlara en iyi hizmeti vermek için ellerinden geleni yapacaklarını belirterek, “Bu kooperatif hepimizin ekmek kapısıdır. Yeni dönemde kooperatifimizi daha ileriye götürmenin gayreti içerisinde olacağız” dedi.

Boğazlıyan Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifinin Pazar günü yapılan Olağan Genel Kurulunda Köksal Kılıçaslan, Kooperatif Başkanı seçildi.

Boğazlıyan Taşıyıcılar Kooperatifi’nin 2019 yılı olağan genel kurul toplantısı Taşıyıcılar Kooperatifi hizmet binasında gerçekleştirildi.

Kongrede Köksal Kılıçaslan ve Bilal  Gabin’in listeleri yarıştı.

152 ortağı bulunan Taşıyıcılar Kooperatifinde 143 üye oy kullandı. Oyların 83’ünü alan Köksal Kılıçaslan, kooperatifin yeni başkanı seçildi.

Boğazlıyan Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi’nde yönetim değişti.

Divan heyetinin oluşturulmasından sonra gündem maddelerinin değerlendirilmesine geçildi. 2018 yılının yönetim ve denetim kurulu faaliyet raporlarının ibra edilmediği genel kurulda Gündem maddeleri içerisinde bulunan Kooperatif Başkanlığı seçimine geçildi. Köksal Kılıçaslan ve Bilal Gabin’in listeleri ile gidilen seçimde 143 oy kullanıldı.  Oyların 83’ünü alan Köksal Kılıçaslan, kooperatifin yeni başkanı seçildi.

Seçimde; Köksal Kılıçaslan, Kooperatif Başkanlığına seçildi. Kılıçaslan, seçim sonrası yaptığı açıklamada, “Öncelikle bu göreve beni, yönetim ve denetim kurulu üyelerimizi layık gördükleri için tüm üye arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Bu günden itibaren kooperatifimizde yeni bir sayfa açacağız. Üyelerimizin sorunları ile yakından ilgilenerek kooperatifimizin daha da gelişmesi için elimizden geleni yapacağız” dedi.

Taşıyıcılar Kooperatifi camiasını daha iyi yerlere taşımak ve gelişimini sağlamak için yeni yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Boğazlıyan’da tüm vatandaşlara en iyi hizmeti vermek için ellerinden geleni yapacaklarını belirten Kılıçaslan, “Bu kooperatif bizim, hepimizin ekmek kapısıdır. Yeni dönemde kooperatifimizi daha ileriye götürmenin gayreti içerisinde olacağız” dedi.

Kılıçaslan, “Öncelikle, üyelerimizin taşıma işlerimizde düzenli, tertipli ve iş disipliniyle yaptıkları taşımacılığımız devam edecek. Bu yeni dönem içinde  bizlere inanıp güvenen üyelerimize teşekkür ederim. Bize duyulan bu güveni boşa çıkarmayarak, aynı iş disipliniyle çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Nakliyeci esnafının gece-gündüz demeden aldığı yükü sağlam bir şekilde yerine ulaştırmanın gayreti içerisinde onurlu bir mesleği icra ettiklerini dile getiren Kılıçaslan, “Kooperatife üye arkadaşlarımızla beraber ekip çalışması anlayışı ile nakliye sektöründe hizmet verip,  bütün çaba ve amacımız kooperatif üyelerine ve müşterilerine her zaman en iyi hizmeti sunmaktır” şeklinde konuştu.

Boğazlıyan Taşıyıcılar Kooperatifi’nde Yönetim ve Denetim Kurulu Üyeleri şu şekilde oluştu.

“Yönetim Kurulu; Köksal Kılıçaslan, Mehmet Aktaş, Alim Durmaz, Yusuf Eroğlu, Cem Yücel, Yılmaz Öcalan, Yasin Ersoy. Denetim Kurulu; Naci Su, Mehmet Ali Alpaslan, Uğur Pehlivan.”

Kongre sonunda yeni yönetim ve denetim kurulu üyeleri ile kooperatif üyeleri günün anısına hatıra fotoğrafı çektirdi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM