• DOLAR
  %0,06
 • EURO
  %0,09
 • ALTIN
  %-0,02
 • BIST
  %1,62
LGS BOĞAZLIYAN BİRİNCİSİ ÖDÜLLENDİRİLDİ

LGS BOĞAZLIYAN BİRİNCİSİ ÖDÜLLENDİRİLDİ

Liselere Geçiş Sınavı’nda (LGS) Şehit Seyit Yalçın Ortaokulu 8. sınıf öğrencisi Fazıl Batuhan Türkay, 0.1 yüzdelik diliminde yer alarak Boğazlıyan birincisi oldu. Boğazlıyan Kaymakamı Fatih Gülnar, Şehit Seyit Yalçın Ortaokulu öğrencisi Türkay’ı tebrik ederek başarılarının devam etmesi dileğinde bulundu.

Liselere Geçiş Sınavı’nda (LGS) Şehit Seyit Yalçın Ortaokulu 8. sınıf öğrencisi Fazıl Batuhan Türkay, okulun gururu oldu. Okul ayrıca LGS’de 2.3. ve 4. çıkararak büyük bir başarı elde etti.

KAYMAKAM GÜLNAR, İDARECİ VE ÖĞRENCİLERİ KABUL ETTİ

Boğazlıyan Kaymakamı Fatih Gülnar, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Şimşek, Okul Müdürü Sadettin İşgüzar ve LGS Boğazlıyan birincisi Fazıl Batuhan Türkay’ı makamında kabul etti.

Boğazlıyan Kaymakamı Fatih Gülnar, Şehit Seyit Yalçın Ortaokulu öğrencisi Türkay’ı tebrik ederek başarılarının devam etmesi dileğinde bulundu. Öğrenciye çeşitli hediyeler veren Kaymakam Gülnar, “Öğrencimizi tebrik eder, emeği geçen idareci, öğretmenlerimize ve ailesine teşekkür eder başarılarının devamını dilerim” dedi.

Kaymakam Gülnar, “6 Haziran 2021tarihinde gerçekleştirilen sınavda büyük bir başarı yakalayarak yüzde 0,1’lik dilime giren öğrencimizi ve ilçemizde 1.2.3. ve 4. çıkararak büyük bir başarı elde eden okulumuzu ve öğretmenlerimizi tebrik ederim” şeklinde konuştu.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Şimşek ise, Liselere Geçiş Sınavı’nda (LGS) Şehit Seyit Yalçın Ortaokulu 8. sınıf öğrencisi Fazıl Batuhan Türkay, 0.1 yüzdelik diliminde yer alarak ilçe birincisi olmuştur. Öğrencimizi tebrik ederken, emeği geçen idareci, öğretmenlerimize ve ailesine teşekkür eder başarılar dilerim” ifadelerinde bulundu.

Okul Müdürü Sadettin İşgüzar da LGS’de dereceye giren öğrencileri tebrik etti, ayrıca eğitime katkı sunan öğretmenler ile öğrenci ailelerine de teşekkür etti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM