• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
‘MAHALLE BİZİM, GENÇLİK BİZİM’

‘MAHALLE BİZİM, GENÇLİK BİZİM’

AK Parti Boğazlıyan Gençlik Kolları, Mevlana Mahallesi’nde gençlerle bir araya geldi.

AK Parti Boğazlıyan Gençlik Kolları Başkanlığı’nca, Mevlana Mahallesi’nde düzenlenen “Mahalle Bizim, Gençlik Bizim” programında buluşan gençler, “Siyaset Gençleşiyor, Türkiye Güçleniyor” mesajı verdi. Toplantıda konuşan Gençlik Kolları Başkanı Tolga Altunpolat, “Gençlerin fikirlerini ortaya koyması için bir araya geldiklerini belirterek, “gençlerin fikir ve düşünceleri bizler için çok önemli” dedi.

Adalet ve Kalkınma Partisi Boğazlıyan Gençlik Kolları Başkanı Tolga Altunpolat, “Mahalle Bizim, Gençlik Bizim” programı çerçevesinde gençlerle buluştu.

AK Parti İlçe Başkanı Osman Düğenci ve İlçe Kadın Kolları Başkanı Gülten Ulusoy’un da katıldığı toplantıda, konuşan Başkan Osman Düğenci, “AK Parti, bir Gençlik hareketidir” dedi.

Gençlerin fikirlerini ortaya koyması için bir araya geldiklerini aktaran Osman Düğenci,  tecrübelerini aktardı, gençleri dinleyerek; “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde; milli iradenin ve Türkiye’nin geleceği gençlerimizdir, “Gençlerimize Güveniyoruz” açıklamasında bulundu.

İlçe Gençlik Kolları Başkanı Tolga Altunpolat ise, gençlerin fikirlerini ortaya koyması için bir araya geldiklerini söyledi, AK Parti’nin de fikirlerle daha da büyüdüğünü kaydetti.

Altunpolat, 2023 seçimlerine hazır olduklarını, “Mahalle Bizim Gençlik Bizim” sloganıyla yeni nesil temsilcilerine ulaşmayı hedeflediklerini de sözlerine ekledi.

“Gençsin Önde Yürü İnandığın Yolda Yürü…”

AK Parti Yozgat Gençlik Kolları İl Başkanı Yaşar Taşdemir de, “Bu ülkenin yarınları olan genç kardeşlerimize güvenimiz tamdır. Üstadın dediği gibi bir gençlik ‘Zaman bendedir ve mekân bana aittir’ şuurunda bir gençlik damarlarındaki asil kanın farkında olan, hakimiyetin Hakk’ta olduğunu bilen, vatan bilincini her daim taşıyarak, düşünmeden öne atlayarak ben varım diyen bir gençlik. Gençlerimiz için bölgemizde ki çalışmalarımız devam ediyor. Bu vesileyle Boğazlıyanlı genç kardeşlerimizle bir araya gelmekten, onlarla sohbet ve muhabbet etmekten her zaman memnuniyet duyuyoruz. Önümüzde ki günlerde bu programımızı Yozgat’ımızın İlçe mahallelerinde de yapacağız bütün gençlerimizi bu güzel programımıza bekliyorum. Gençsin Önde Yürü İnandığın Yolda Yürü… açıklamasında bulundu.

 

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM