• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
MEMİŞOĞULLARI’NDAN ÖRNEK DAYANIŞMA

MEMİŞOĞULLARI’NDAN ÖRNEK DAYANIŞMA

Memişoğulları Group Yönetim Kurulu Başkanı Memiş Baran, ‘Türkiye Tek Yürek’ kampanyasına büyük bir destek verdi. Baran, kampanyaya Bir Milyon TL nakdi bağışta bulunurken, ayrıca Bir Milyon TL değerinde ayni yardımda bulundu.

Memişoğulları Group Yönetim Kurulu Başkanı Memiş Baran, Türkiye’nin son depremlerle sarsılan bölgelerindeki yardım çalışmalarını sürdürüyor. Depremzedelerin acısını paylaşan Baran, bölgedeki ihtiyaç sahiplerine yardım eli uzatmaya devam ediyor.

Tarihin en büyük deprem felaketinin ardından yardıma koşmak için adeta seferber olan Memişoğulları Group, Yardım tırları, iş makinaları ve akaryakıt tankerini deprem bölgesine gönderdi, tüm televizyon kanalları tarafından yayınlanan ‘Türkiye Tek Yürek’ kampanyasına da AFAD aracılığıyla 1 milyon Türk Lirası bağışta yaptı.

Memiş Baran, “Türkiye Tek Yürek kampanyasına destek olmak bizim için büyük bir mutluluk. Bu kampanyanın yürüttüğü projelerin hayata geçirilmesi, ülkemizin geleceği için son derece önemli. Bu nedenle elimden geldiğince yardımcı olmak istedim” dedi.

Yozgat ve Boğazlıyan’ın güçlü kuruluşlarından olan Memişoğulları Group, tarihin en büyük deprem felaketinin ardından yardıma koşmak için adeta seferber oldu.

Yıl boyunca yaptığı çeşitli yardımlarla da gönüllere dokunan Memişoğulları Group, topluma fayda sağlayacak her türlü projeye destek vermek için çalışmalarını sürdürüyor.

Memişoğulları Group Yönetim Kurulu Başkanı Memiş Baran, Türkiye’nin son depremlerle sarsılan bölgelerindeki yardım çalışmalarını sürdürüyor. Depremzedelerin acısını paylaşan Baran, bölgedeki ihtiyaç sahiplerine yardım eli uzatmaya devam ediyor.

Konuyla ilgili açıklama yapan Memiş Baran, “Ülkemiz son zamanlarda bir dizi deprem felaketiyle sarsıldı ve hepimiz etkilendik. Bu ülke, bu vatan hepimizin ve zor zamanlarında birbirimize destek olmak zorundayız. Bizler de şirketimiz aracılığıyla depremzedelerin yanında olmaya çalışıyoruz. Yardımlarımızı sürdüreceğiz” dedi.

Baran, afet bölgesine yönelik yardımları ilk andan itibaren yetkili kurumlarla koordinasyon içinde organize etmeye başladıklarını dile getirdi, “Topluma karşı duyduğumuz sorumluluk çerçevesinde ilk saatlerden itibaren gerek Memişoğulları Group, gerekse tüm şirketlerimizle afet bölgesine destek olmak üzere imkanlarımızı seferber ettik. Bu elim hadise karşısında tek yürek olarak, birlik içinde hareket ediyoruz. Şu ana kadar ihtiyaç listesine göre hazırlattığımız yardım tırlarımız, iş makinalarımız ve yakıt tankerimizi afet bölgesi olan Hatay’a sevk ettik. Etmeye de devam ediyoruz” açıklamasında bulundu.

Toplamda 1 milyon Türk Lirası planlama yaparak sevkiyat desteğini sürdürdüklerini aktaran Baran, önceki gün tüm televizyon kanalları tarafından yayınlanan “Türkiye Tek Yürek” kampanyasına da 1 milyon Türk Lirası bağışta bulunarak, birlik ve beraberliğin, yardımlaşma ve dayanışmanın en güzel örneğini sergiledi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM