• DOLAR
  %0,08
 • EURO
  %-0,55
 • ALTIN
  %0,45
 • BIST
  %-0,15
Menderes Baran Miting Havasında Adaylığını Açıkladı

Menderes Baran Miting Havasında Adaylığını Açıkladı

Ak Parti’den Yenipazar Belediye Başkan aday adayı olduğunu açıklayan Menderes Baran, resmi adaylık dosyasını, kendisine destek vermeye gelenlerin oluşturduğu yoğun kalabalık bir grup eşliğinde Ak Parti Boğazlıyan İlçe Başkanlığına teslim etti.

Yenipazar’ın yetiştirdiği önemli şahsiyetlerden birisi olan İş adamı ve Kayseri Pancar Ekicileri Kooperatifi Denetim Kurulu üyesi Menderes Baran, bilgi, birikim ve tecrübesini Yenipazar’a hizmet etmeye vakfederek, Ak Parti’den Yenipazar Belediye Başkan aday adaylığı müracaatında bulundu.

Kalabalık konvoy eşliğinde Boğazlıyan İlçe Teşkilatı’na gelen ve aday adaylık formunu İlçe Başkanı Osman Düğenci’ye teslim eden Baran, halkımız, partililer ve seçmenlerden gelen yoğun talepler karşısında aday adayı olduğunu söyledi.

AK Parti Boğazlıyan İlçe Teşkilatına başvuru dilekçesini teslim eden Menderes Baran’a Yenipazar ve Aşağı Sarıkaya Mahallesi’nden kalabalık bir grup eşlik etti.

“AK Parti’de aday adaylığı heyecanı başladı”

Ak Parti’de Yenipazar Kasabası Belediye Başkanlığı aday adaylığını açıklayan işadamı ve Kayseri Pancar Ekicileri Kooperatifi Denetim Kurulu üyesi Menderes Baran, başvuru müracaatını yoğun bir katılımla gerçekleştirdi.

Burada açıklamalarda bulunan Menderes Baran, “Biz hizmet davasının mecnunlarıyız. Halkın içinde halkla beraber hizmet üreteceğiz” dedi.

Yenipazar’da hizmetlerin daha da artması için çalışmalarda bulunacağını söyleyen Baran, “Ak Parti; Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde, Ak Parti iktidarlarında tarihe mal olacak hizmetler yapılmıştır. Kuşkusuz milletimiz de bu yapılanları her seçimde takdir ederek sandıkta tescil etmiştir.  Türkiye’de Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde başlayan hizmetkar belediyecilik anlayışı, Ak Parti ile birlikte artık bir standart haline gelmiştir.

Bizim siyasi hayatımız da, burada, memleketimizde başladı. Milletimize ve Kasabamıza hizmet etmek için çıktığımız yolda, Rabbim vatana ve millete hizmet etme fırsatı versin. Bundan dolayı Yenipazar kasabamıza Belediye Başkanlığı için aday adaylığı başvurusunu yapmış bulunmaktayım. Bu kararı alırken bana destek veren tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Ülkemiz ve milletimiz adına hayırlı olması dileklerimle hepinize saygılar sunuyorum” dedi.

Ak Parti İlçe Başkanı Osman Düğenci ise, Menderes Baran’a başarılar dileğinde bulunarak, “Çıkmış olduğu bu yolda başarılar dilerim. 31 Mart seçimleri Boğazlıyan’a Yozgat’a ve Türkiye’ye hayırlı ve uğurlu olsun” açıklamasında bulundu.

Menderes Baran’a destek için gelen vatandaşlar ise, bilgi, birikim ve tecrübesi ile Yenipazar’ımızda çok daha güzel hizmetler yapacağına inandıkları belirtip, “Allah hayırlı ve uğurlu etsin. Her şeyin başı hayır. Sayın Baran’a çıkmış olduğu bu onurlu görevde başarılar dileriz” değerlendirmesinde bulundular.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM