• DOLAR
  13,7194
  %0,41
 • EURO
  15,5684
  %0,38
 • ALTIN
  786,58
  %1,29
 • BIST
  1.910
  %1,61
Menderes Baran’a Sevgi Seli Gönüllerin Başkanı Olacağım

Menderes Baran’a Sevgi Seli Gönüllerin Başkanı Olacağım

Yenipazar halkının gönlüne taht kuran başarılı işadamı ve AK Parti Yenipazar Belediye Başkan Aday Adayı Menderes Baran’ın kısa sürede çalışmaları sevenleri tarafından takdirle karşılandı. Menderes Baran; “Temel felsefemiz ayrıştırmak değil birleştirmek, uzaklaştırmak değil yakınlaştırmak olacak.

Biz Yenipazarımızı yarınlarımıza yaşanabilir huzurlu üreten bir belde haline getirmek istiyoruz. 7’den 70’e tüm Yenipazar’ı kucaklayan hizmet anlayışı ile gönüllerin başkanı sloganı ile hizmetlerimizle her gönüle girmeyi hedefliyoruz” dedi.

Geçtiğimiz günlerde AK Parti Yenipazar Belediye Başkan Aday Adaylığı başvurusunu Boğazlıyan AK Parti İlçe Teşkilatına yoğun katılımla gerçekleştiren Menderes Baran, milli yemeğimiz arabaşı gecesinde Yenipazarlılarla buluştu.

-“YENİPAZAR TEK YÜREK”-

Vatandaşların yoğun sevgisiyle karşılaşan AK Parti Belediye Başkan Aday Adayı Menderes Baran, kendisine gösterilen teveccühe teşekkür ederek, 31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimde hem kendisine hem de partilerine destek çıkılmasını istedi.

“Belediye hizmetlerinin yanısıra, sosyal yaşantı ve kültürel yaşantı ile ilgili ne varsa kasabamızda da olacak” diyen Menderes Baran, “Yaşantımız değişecek, daha huzurlu ve refah bir şekilde yaşayacağız” dedi.

-“SENİNLE DAHA GÜZEL OLACAK”-

Arabaşı gecesinde vatandaşların yoğun sevgisiyle karşılaşan Menderes Baran’ı kucaklayan ve sevgi gösterisinde bulunan vatandaşlar “Yenipazar seninle daha da güzel olacak. Rabbim yüzü gülen, milletinin derdiyle dertlenen sizin gibi insanların başkan olmasını istiyoruz. Allah çıktığın bu yolda yardımcın olsun” diyerek dualar etti.

AK Parti Yenipazar Belediye Başkan Aday Adayı Menderes Baran, belde halkıyla kucaklaştığı Yenipazar’da vatandaşlarla sohbet edip, sıkıntı ve istekleri dinledi, seçimde göreve geldiklerinde yapacakları çalışmaların ayrıntıları hakkında da bilgiler aktardı. Baran, beldede gösterilen coşku, sevgi, ilgi ve teveccühün son derece memnuniyet verici olduğunu belirtti.

-“YOLUN AÇIK OLSUN”-

AK Parti Yenipazar Belediye Başkanı aday adayı Menderes Baran, Yenipazar da vatandaşlarla buluştu. Baran ile vatandaşlar arasındaki samimi diyalog dikkatlerden kaçmazken, belde halkının yeni döneme dair taleplerini dinleyen Baran, “Hep birlikte daha güzel işlere imza atacağız. Sizlerin fikirleri bizim için önemli. Aday adaylığı sürecinde sizlerin vereceği destek bizleri güçlendirecek” diye konuştu.

-“YENİPAZARIMIZ KAZANACAK”-

Menderes Baran, “Artık Yenipazar için hizmet seferimiz başlamıştır. Bu sefer Yenipazarımız kazanacak, bu sefer hizmet kazanacak, bu sefer vizyon kazanacak, bu sefer en iyi projeler kazanacak, bu sefer iyi olan kazanacak. Çünkü birlikte kazanacağız, Yenipazar kazanacak” dedi.

Kendisine dualarla destek olan vatandaşa teşekkür eden Baran, ” Rabbim nasip eder, Partimizin de aday göstermesi ve göreve gelirsek beldemiz için gece gündüz çalışacağız. Hep birlikte güzel işler yapacağız” dedi.

Vatandaşların yoğun ilgisine teşekkür eden Baran, “Yeni dönemde sosyal belediyecilikte parmakla gösterilen, belediye hizmetlerinin yanısıra, sosyal yaşantı ve kültürel aktiviteleriyle öne çıkan bir belediye olacağız. Sizlerin duaları, büyüklerimizin takdiriyle hedefimize varacağız inşallah. Aday adaylığımız için bize gösterilen samimi ilgi için, demokrasinin en güzel örneğini sergileyen, birlik, beraberlik, kardeşlik ve dayanışma ortamı içerisinde gerçekleştiren bu geceye katılan kasaba halkımıza ve gecemizi onurlandıran kıymetli Boğazlıyan Belediye Başkanımız sayın Hamdi Erdal’a, Boğazlıyan Belediye Başkan Yardımcısı ve Belediye Başkan aday adayı sayın Ahmet Deniz ile kıymetli misafirlerimizin her birine en kalbi teşekkürlerimi sunuyorum” diye konuştu.

Menderes Baran, şunları söyledi.

“Beldemiz için hayırlı bir yolculuğa başlıyoruz. Bu tarihe kadar ticaretle uğraştık. Bundan sonraki süreçte Adalet Ve Kalkınma Partisi hizmet saflarında yer almak için Yenipazar belediye başkan aday adayı olarak yola devam edeceğiz. Biz Yenipazarımızı yarınlarımıza yaşanabilir huzurlu üreten bir belde haline getirmek istiyoruz.

Hiç bir ayrımcılık yapmadan herkesi kucaklayan eşit, adil bir şekilde hizmeti kendimize ilke edindik. Gönüllerin başkanı sloganı ile karşınızdayız. Hizmetlerimizle her gönüle girmeyi hedefliyoruz.

“Nasıl bir Yenipazar bekliyoruz?”

Yeni doğandan gencine, yaşlısından hastasına, cenazeden asker uğurlamasına taziye evlerine kadar projelerimiz var. Eğitim alan okuldaki yavrularımızdan köy konaklarımıza millet kıraathanesinden oradan tarımda farkındalık projemize hayvancılıkta ki verimliliğe kadar bir çok konuda proje hazırladık.

Ağaçlandırma çalışmalarımız daha güzel bir Yenipazar meydana getirecektir. Kaynaklarımızı daha sağlıklı kullanma noktasına tüm mahallelerimize içme suyu depolarından sağlıklı su ile buluşturacağız. Tüm mahalle camilerimizde şadırvanlarımız da soğuk havalarda hiç kimse üşüyerek abdes almayacak sıcak su ile buluşturacağız.

Kabristanlarımız ecdadımıza ve inancımıza yakışır bir şekilde peyzaj ve düzenlemeleri yapılacak. Sportif faaliyetlerimize önem vereceğiz. Evdeki bayanlar bacılarımıza dikiş nakış gibi meslekler öğreteceğiz. Üniversitemizle birlikte hayvancılıkta tarımda sağlıkta bir çok projeler ve protokoller yapacağız. Mahallelerimiz de oyun parkı sayısını arttıracağız.

Temel felsefemiz ayrıştırmak değil birleştirmek, uzaklaştırmak değil yakınlaştırmak olacak. Şeyh Edebali’nin ifadesinde olduğu gibi “insanı yaşat ki devlet yaşasın” inancıyla yolumuza devam edeceğiz. Milli yemeğimiz arabaşı programımıza teşrifleriniz dolayı hepinize teşekkür ederim.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM