• DOLAR
  %0,51
 • EURO
  %-0,17
 • ALTIN
  %0,63
 • BIST
  %1,60
Mevlana Yıldız’la Güzel

Mevlana Yıldız’la Güzel

                Muhtar Adayı net konuştu!

Beyefendi kişiliğiyle büyük kesim tarafından tanınan ve sevilen kişilerden birisi olan, başarılı çalışmalarıyla mahallesinin büyük beğenisini toplayan Mevlana Mahallesi Muhtarı Oğuz Yıldız, 31 Mart 2019 seçimlerinde muhtarlık için yeniden aday olduğunu açıkladı.

İlçemiz Mevlana Mahallesinin sevilen ve genç Muhtarı Oğuz Yıldız,”Boğazlıyan’ın en önemli yerleşim yerlerinden biri olan mahallemizin daha çok hizmet alması için, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da gecemi gündüzüme katmaya hazırım” dedi.

Mahallede yaptığı çalışmalar, etkinlik ve çeşitli faaliyetlerle mahalle halkının sevgisini kazanan Mevlana Mahallesi’nin Muhtarı Oğuz Yıldız, muhtarlık görevini başarılı bir şekilde sürdürüyor.

31 Mart 2019 seçimlerinde muhtarlık için yeniden aday olduğunu açıklayan Yıldız, Muhtarlık hizmetinin mahalle ile bütünleşme ve mahallenin sorunlarına çözüm bulma yeri olduğunu belirterek, Mahalle halkının teveccüh gösterip yeniden seçilmesi halinde yılların verdiği tecrübe ile hizmetlerine devam edeceğini söyledi.

Boğazlıyan’ın en güzel mahallerinden birisi olan Mevlana Mahallesi’nde aylar öncesinden muhtar adaylığını açıklayan Muhtar Oğuz Yıldız, gazetemiz vasıtasıyla seçmenlerine mesaj gönderdi.

Kamu kurum kuruluşları ve yerel yöneticiler ile kurduğu iyi diyaloglar sayesinde mahallesinin eksiklerini tamamlamada başarılı olan Muhtar Oğuz Yıldız, yeniden Mevlana Mahallesi Muhtar adayı olduğunu açıkladı.

2019’un Mart ayında yapılacak yerel seçimlerde mahalle halkının iyi karar verip sandığa gitmesi gerektiğini kaydeden Yıldız, “Boğazlıyan’ın en önemli yerleşim yerlerinden biri olan mahallemizin daha çok hizmet alması için gecemi gündüzüme katmaya hazırım. Bunun birçok örneğini de gördük. Mahallemizde birlik ve bütünlüğün daha da artması için yeni dönem de çalışmalarımızı inşallah artırarak sürdüreceğiz. Mahallemizi hep birlikte yönetmek için tekrar bu göreve talip oldum. Sadece yapacaklarımızı anlatıp, halkımızın takdiriyle tekrar muhtar seçilmek istiyorum. Mahallemize hizmetlerin sürmesi için bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da kurumlarla işbirliği içerisinde çalışmalarımıza devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

Mevlana Mahallesi ile bir aile olduğunu ve hizmet etmekten onur duyduğunu ifade eden başarılı Muhtar Oğuz Yıldız, “Uzun süredir mahallemize hizmet ediyorum. Artık bir aile olmuş durumdayız. İlk günkü gibi aşk ile bir kez daha hizmet etmek isterim. 2019 yerel seçimlerde gerçekleşecek olan seçimde her zaman demokrasi taraftarıyız. Bu nedenle şimdiden mahallemiz adına hayırlı ve uğurlu olsun.

Yeni dönemde bir kez daha göreve talibiz. Sevgili dostlarım, Mevlana Mahallesinin değerli sakinleri; şahsıma ve azalarıma duyduğunuz güven ile göreve getirdiğiniz 2014 seçimlerinden bu güne kadar sizler ve mahallemiz için hep daha güzelini, hep daha fazlasını amaçlayarak hizmet ettik. Bu hizmetleri yerine getirirken, kurumlarla birlikte hareket ettik. Mahalle sakinlerine telefon numarasını vermekten çekinmeyen 24 saat hizmette olmaktan hep sevinç duydum. Mevlana Mahallesi Muhtarı olarak birçok sorunu çözme konusunda gereken çalışmaları yaptık. Kamu kurum ve kuruluşlarla işbirliği içerisinde Mahalle sakinlerini birlikte ziyaret edip bire bir sorun ve çözüm önerilerini sunduk çözümü konusunda da birçok çalışmayı yerine getirdik. Bunun için vatandaşlarımızın vermiş olduğu destekle Mevlana Mahallesi Muhtarlığına adaylığımı tekrardan açıklıyorum” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM