• DOLAR
  8,8689
  %1,22
 • EURO
  10,4740
  %1,60
 • ALTIN
  499,21
  %1,68
 • BIST
  1.385
  %-1,20
MEVLANA’DA ÇALIŞKAN ADAY

MEVLANA’DA ÇALIŞKAN ADAY

Çalışkan Site Yönetimi sahibi ve Boğazlıyan Mevlana Mahallesi Muhtar adayı Kamu Yönetimi Lisans Mezunu Yunus Çalışkan; Çalışkan Site Yönetimi olarak profesyonel hizmet verdiklerini belirterek, “Bu hizmetleri Mevlana Mahallesi Muhtarı olarak ta sürdürmek istiyorum. Rabbim nasip eder, mahalle halkımızda teveccüh gösterirse, ‘halka hizmetin hakka hizmet’ olduğu bilinciyle hareket edip mahallemizin Boğazlıyan’ın en güzel mahallesi olması için gece gündüz çalışacağımıza söz veriyoruz” dedi.

Genç, dinamik ve girişimci bir ruha sahip olan Çalışkan Site Yönetimi sahibi ve Boğazlıyan Mevlana Mahallesi Muhtar adayı Kamu Yönetimi Lisans Mezunu Yunus Çalışkan, günümüzün gittikçe kalabalıklaşan toplumlarında başlı başına bir sorun haline gelen apartman yöneticiliği kavramına farklı bir anlayış getirmeyi hedeflediklerini söyledi.

Çalışkan Bina Yönetimi olarak amaçlarının toplu yaşam alanlarının, kat sakinleri arasındaki sorunları en aza indirgeyerek profesyonel olarak yönetilmesini sağlamak olduğunu aktaran Çalışkan, “Şirketimiz; hizmetleriyle ilkeli ve müşterilerine güven veren çalışmalar sunma çabasındadır. Ayrıca Apartman, Site, İş merkezi, Sanayi Sitesi gibi çoklu yaşam alanlarının sorunsuz yönetilmesi ve güvenlik teşkilatları ile onarım-tamirat ve temizlik hizmetlerinin görülmesi hususlarında hizmetler üretmektedir. En önemlisi ve asıl olanı da insanlarımızın güven duygularını istismar etmeden, kat malikleri arasında oluşturulan güvenle sektörümüzde en kaliteli hizmeti verebilmenin amacı ve kararındayız” dedi.

-“MUHTARLIĞA TALİBİM”-

Yunus Çalışkan, şunları söyledi.

“Çalışkan site yönetimi olarak başlıca hizmetlerimiz; yönettiğimiz sitelerimizde çöp toplama ve kapıcılık hizmetleri, asansör bakımı ve muayene takibi hidrafor bakımı ve merkezi sistem uyumu kanalizasyon tıkanmaları, çatı bakımı ve oluk tamiri park bahçe bakımı ve  peyzaj düzenlemesi ortak kullanım faturalarının birinci elden takibi ve gününde ödenmesi, hangi sitemizde sorun varsa en ivedi bir şekilde hareket edip ekiplerin oraya yönlendirilmesi ve sorunun biran önce çözümlenmesi için elimizden geleni yapıyoruz. Biz beraber yola çıktıklarımıza söz verdik. Nerede bir sorun varsa biz orada olacağız dedik, olmaya da çok özen gösteriyoruz. Yönettiğimiz yerdeki sakinlerimiz 24 saat ekip olarak neler yaptığımızı ve neler yapabileceğimizi çok iyi bilirler. Şuan 400 dairenin yöneticiliğini yapıyoruz. Yaptığımız bu hizmetleri mahallemizin tamamına yaymak mahallemizin tamamının sorunlarının çözümü noktasında elimizden gelenin en iyisini yapmak için Mevlana Mahallesi Muhtarlığına talibim.”

Mahallenin tüm kesimine, büyüğünden küçüğüne, yaşlısından gencine, kadınından erkeğine hitap etmek için aday olduğunu dile getiren Yunus Çalışkan, “Muhtar halkla devletin arasında köprüdür. Eğer halkımız bizi seçerse onlara layık olabilmek için her türlü fedakarlığa hazırız” dedi.

“PROJELERİM”

Mahalleye modern bir muhtarlık bürosu kazandıracaklarını ve Mahallenin daha iyi hizmet alabilmesi için Belediye ile işbirliği içerisinde çalışacaklarını, ayrıca bazı yerlerde çöp konteynerinin eksik olduğunu ve bunları tamamlayacaklarını, bazı yerlerde de sokak lambalarının eksik olduğunu öne süren Çalışkan, bu konuları ilgili makamlarla görüşüp çözüme kavuşturacaklarını anlattı.

Çalışkan, “Mahallemizde bulunan bozuk yolların tamiratı yapılacak, Mahallemizdeki İMKB Şükran Ana İlköğretim Okuluna ve eğitime önem vereceğiz. Mahallemizde yılda bir sefer kermes düzenleyip toplanan yardım paralarını okul yönetimine ihtiyaçların giderilmesi için vereceğiz.

Mahallemizde bulunan yaşlı, engelli ve yardıma muhtaç kardeşlerimizin emrinde ve hizmetinde olup, işbirliği içerisinde Boğazlıyan Kaymakamlığı’nca  yapılacak her türlü yakacak, yiyecek, maddi ve manevi yardım desteğine çalışmalarda bulunacağız. Mahallemize Aile Sağlığı Merkezi’nin kurulması için ilgili kurumlarla görüşüp, çalışmalara başlayacağız.

Mahallemizin asayiş ve güvenliği için gerekli gördüğümüz yerlerine kamera koyacağız. Gençlerimizin zaman geçirebileceği ve spor yapabileceği bir halı saha yapacağız. Mahallemizin ağaçlandırılmasının takipçisi olacağız. Camimizin çimlerinin sulanması, biçilmesi ve bakımı için gerekli çalışmaların bire bir takipçisi olacağız. Rabbim nasip ederde bu göreve seçilirsek ‘halka hizmetin hakka hizmet’ olduğu bilinciyle hareket edip mahallemizin Boğazlıyan’ın en güzel mahallesi olması için gece gündüz çalışacağımıza söz veriyoruz.

Ayrıca; bizim muhtarlığımızda geleceğimizin mimarı çocuklarımızın annelerinin mahallemizde gezerken, sokak köpeği korkusu yaşamayacak. Mahallemizde sahipsiz sokak köpeklerini toplamak ve en yakın hayvan barınağına teslim etmek de ilk işimiz olacaktır. Söz sırası mahallemizindir. Bu duygu ve düşüncelerle saygı ve sevgilerimi sunarım” açıklamasında bulundu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM