• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
MHP’DE COŞKULU KONGRE

MHP’DE COŞKULU KONGRE

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Boğazlıyan İlçe Kongresi, yoğun katılımla coşku içinde gerçekleştirildi. Kongre, MHP Boğazlıyan İlçe Başkanı Selahattin Demiroğlu’nun güven tazelendiği bir atmosferde geçti.

Başkan Demiroğlu, kongre sürecinde yaptığı konuşmada, “Milliyetçi Hareket Partisi her zaman ülkemizde birlik ve beraberlik için mücadele etmiş ve bundan sonra da etmeye devam edecektir” ifadelerini kullandı.

Büyük bir katılım ve coşkuyla gerçekleşen MHP Boğazlıyan İlçe Kongresi’nde tek liste ile seçim yapıldı ve Başkan Selahattin Demiroğlu, güven tazeleyerek göreve devam etti.

Kongrede bir araya gelen üyeler, birlik ve beraberlik vurgularının yapıldığı bir dizi konuşma dinledi. MHP Boğazlıyan İlçe Başkanı Selahattin Demiroğlu, konuşmasında Genel Başkan Devlet Bahçeli’nin ülke ve millet adına yürüttüğü mücadeleye vurgu yaparak, “Bizler de Boğazlıyan teşkilatı olarak genel başkanımızın izinden yürümeye devam ediyoruz” dedi.

Demiroğlu ayrıca, “Partimiz ülkemizin temel değerlerine ve milli birliğimize sahip çıkan, Türk milletinin istikbalini ve istiklalini yürekten savunan bir hareketin temsilcisidir” şeklinde konuştu.           Demiroğlu, amacımız milliyetçi duruşu güçlendirmek, ilçede daha etkin çalışmalar yürütmek ve vatandaşların sorunlarına çözüm odaklı yaklaşmak olduğunu belirterek, “Bu kongre sadece bir toplantı değil, aynı zamanda ülkemize, milletimize ve değerlerimize olan bağımlılığımızın ifadesidir. Birlik ve beraberlik içinde ülkemizi daha güçlü ve refah içinde bir geleceğe taşımak için el birliği ile çalışacağız” dedi.

MHP Yozgat Milletvekili İbrahim Ethem Sedef de konuşmasında, MHP’ye destek veren herkese teşekkür etti. “1969 yılında Başbuğumuz Alpaslan Türkeş ve arkadaşları tarafından kurulan Milliyetçi Hareket Partisi’ni şanlı ülküdaşlarımızla bu şanlı üç hilalimizi yere düşürmedik” şeklinde konuştu. Sedef, ülkücü hareketin Türk milletinin değerlerine sahip çıktığını ve her türlü hain plana karşı durduğunu vurguladı.

Sedef, “Biz MHP ve ülkücü harekete mensubiyet duyduğumuz günden buyana milliyetçi hareket de görev yapmanın kutsal bir değer olduğuna, başbuğumuz Alpaslan Türkeş’in partimiz ve davamızı bugünlere taşırken ilk cümlesi; ‘ben sizleri hak yolu hakikat yolu Allah yoluna çağırıyorum’ dedi. Ülkücü hareket kurulduğu günden buyana Türk Milleti’nin milli ve manevi değerlerine karşı Türkiye Cumhuriyeti’nin devletine ve milletine karşı yapılan her türlü hain, plan ve programın karşısında olmuştur” dedi.

Kongreye Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar, AK Parti İlçe Başkanı Osman Düğenci, Yenipazar Belediye Başkanı Menderes Baran, STK temsilcileri, partililer, davetliler ve vatandaşlar da katılarak, kongrenin hayırlı olması temennisinde bulundular.

MHP Boğazlıyan İlçe Yönetimi şu isimlerden oluştu.

Başkan: Selahattin Demiroğlu; Yönetim Kurulu Asil Üyeler; “Cengiz Özdemir, Mehmet Ekşi, Memiş Baran, Mesut Suna, Hakan Eroğlu, Şinasi Dalaslan, Erhan Yenice, Mehmet Durak, Hacı Osman Öztürk, Yusuf Çavuşoğlu, Musa Koç, Adem Ekici, Volkan Korkmaz ve Hayati Özdoğan” (Erol TARİKCİ)

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM