• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
MHP YOZGAT’TA KONGRE HEYECANI

MHP YOZGAT’TA KONGRE HEYECANI

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Yozgat Milletvekili İbrahim Ethem Sedef, “Meclis çalışmalarımız dışında mümkün olduğu kadar Yozgatlı hemşerilerimiz ile bir araya gelmeye gayret gösteriyoruz. Kongre sürecimizde 14 ilçemizde hemşerilerimiz ile buluştuk, kucaklaştık. 18 Ekim 2020 Pazar günü ise il başkanlığı kongremizi gerçekleştireceğiz. Sıkıntı ve dertlerini dinledik. Çözülebilecek sıkıntılarına anında müdahale ettik, Meclis gündemine getirilmesi gereken konuları ise notlarımıza aldık ve inşallah yine Yozgat’ı Mecliste konuşup dikkatlere sunacağız” dedi.

(MHP) Yozgat Milletvekili İbrahim Ethem Sedef, “Son dönemlerde Türkiye’yi etkileyen iç ve dış sorun alanlarının ivme kazandığı, bununla birlikte içerik ve istikametinde tehlikeli değişimler yaşandığı gözlenmektedir. Üstelik küresel ve bölgesel tansiyondaki artış kaygı verici seviyededir.

Türk milletinin şakası yoktur.

Ayağımızın altında dolaşanın akıbeti ezilmektir. Akdeniz’de provokasyon yapanları bekleyen makus son ataları gibi çırpına çırpına boğulmaktır. Kara sularımızdaki pervasızlıkların nihai sonucu batıştır, denizin dibidir. Türkiye’yi Akdeniz’den çıkarmaya, Anadolu coğrafyasına kıstırmaya ve sıkıştırmaya hiçbir ülkenin gücü yetmeyecektir. Türk milleti korsan ve düşman niyetleri yeri gelirse nefesiyle, yeri gelirse kanıyla, canıyla bertaraf edecektir” dedi.

Milletvekili Sedef, açıklamasında şu ifadelere yer verdi.

“Milliyetçi Hareket Partisi; ilimizde ve Türkiye’de toplumsal barış ve istikrarın devamı için elini taşın altına koymuş, siyasi uzlaşma hamleleriyle işleyen yeni bir yönetim modelinin öncüsü olmuştur.

Cumhur İttifakı Türkiye’nin ekonomik menfaatlerini, milli birliğini, tarihsel haklarını, toplumsal huzurunu, iç barışını, bekasını, refah ve zenginliğini temine kararlı ve yeminlidir. Geleceğin temeli Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’yle atılmıştır.

Kongre sürecimizde partimize ve davamıza gönül ve emek vermiş tüm dava arkadaşlarımız kendilerine verilecek her türlü görev için donanımlı ve hazırdır. Genel Merkezimizin almış olduğu karar gereği, ilçe teşkilatlarımız kongrelere gidilmiş olup, 14 ilçe teşkilatımızda yeni başkan ve yönetimleri ile yolumuza devam ediyoruz.

Büyük fedakârlıklarla görevine devam eden, aldığı üç hilali sancağı daha yükseğe taşıyan, görevini layıkıyla yerine getiren mevcut il Başkanımız Ferhat Altan Bey’in de açık desteğini verdiği il başkanı adayımız eski merkez ilçe başkanımız Tekin Irgatoglu’dur.

Milliyetçi Hareket Partisi tek yürektir. Ülkücü hareketin her Toy’u Birlik ve beraberliğin nişanesi olmaktadır. 18.10.2020 Pazar günü gerçekleştirilecek olan il kongremizde “İstiklal için birlik, İstikbal için dirlik. Kazanan Türkiye olacak” sloganı ve heyecanı ile kongremizi yapacağız.”

Milletvekili Sedef, “Sözümüz söz, duruşumuz nettir, kazanan Türkiye ve Yozgat olacaktır. 14 Mart 2021 tarihinde ise MHP 13. Olağan Büyük Kurultayı gerçekleştirilecektir” açıklamasında bulundu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM