• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
MHP’DEN GÖVDE GÖSTERİSİ

MHP’DEN GÖVDE GÖSTERİSİ

Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekilleri Boğazlıyan’a çıkarma yaptı. MHP Boğazlıyan İlçe Teşkilatı tarafından organize edilen ‘Arabaşı’ sofrasında bir araya gelerek gövde gösterisi yapan MHP Milletvekilleri esnaf ve vatandaşları ziyaret etti, onların sorun ve beklentilerini dinledi.

Milliyetçi Hareket Partisi Boğazlıyan İlçe Teşkilatı tarafından düzenlenen, “Arabaşı Buluşması” etkinliğinde partililer salona sığmadı. Salonu hınca hınç dolduran partililer ve misafirlerle bir araya gelen MHP Yozgat Milletvekili İbrahim Ethem Sedef, sohbet edip hal hatır sordu. Sedef ayrıca, böylesi anlamlı bir buluşmayı sağlayan İlçe Başkanı Selahattin Demiroğlu ve Yönetim Kurulu Üyeleri’ne teşekkür etti.

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı sayın Sayın Devlet Bahçeli’nin talimatlarıyla “Adım Adım 2023 Ahilerle Gününüz Bereketli Olsun” ziyaretleri kapsamında MHP Boğazlıyan İlçe teşkilatının hazırladığı, esnaf temsilcilerinin ve partililerin katıldığı ‘Arabaşı Buluşması’na; Yozgat Milletvekili İbrahim Ethem Sedef, Aksaray Milletvekili Ramazan Kaşlı, MYK üyeleri İbrahim Uzun, Ahmet Kürşat Azkur, Sezer Yozgat, İl ve İlçe Başkanları, Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar, Yenipazar Belediye Başkanı Menderes Baran, Sırçalı Belediye Başkanı Ferit Koçyiğit, AK Parti İlçe Başkanı Osman Düğenci,  Belediye Başkanları, partililer, köy ve mahalle muhtarları katıldı.

Ziyaretler hakkında bilgiler veren MHP Yozgat İl Başkanı Tekin Irgatoğlu, “Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli Beyefendinin talimatları kapsamında adım adım 2023 programları kapsamında ziyaretlerimize devam ediyoruz. Bir yandan “Komşum Nasılsın?” programlarımız devam ederken diğer yandan da “Adım Adım 2023 Ahilerle Gününüz Bereketli Olsun” teması ile esnaflarımızı ziyaret ediyoruz” dedi.

“Tarihimizde kendine özgü disiplini, görgü ve ahlak kurallarıyla bilinen ahi teşkilatı; Anadolu’da bin yıllık kardeşlik hukukunun temellerinin atılmasında başta rol oynamış önemli bir sosyal kurumdur” diyen Irgatoğlu,  “Ahi teşkilatı sayesinde esnafın sürdürdüğü ticarette usta-çırak ilişkisi de yerleşmiştir. Bizlerde bu kavramda Yozgat Milletvekilimiz Ethem Sedef, Aksaray Milletvekilimiz Ramazan Kaşlı, MYK üyelerimiz İbrahim Uzun, Ahmet Kürşat Azkur, Sezer Yozgat, İlçe Başkanı Adem Kızılay, KAÇEP Başkanı Gülseren Sarıoğlu, Ocak Başkanı İrfan Şahbaz, Türkav Başkanı Kemal Ergün ve parti teşkilatlarımız ile birlikte hafta sonu esnaf ziyaretlerimizi gerçekleştirdik” şeklinde konuştu.

Milletvekilleri ve MYK üyelerinin tek tek esnafları ziyaret ederek sıkıntılarını dinleyip onlardan aldıkları geri dönüşleri meclis kürsüsünde dile getireceklerini aktaran Irgatoğlu, “Aynı zamanda esnaf ziyaretlerimizde esnaflarımıza Cumhur ittifakı ve partimizi anlatıp, Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli Beyefendinin selamlarını ilettik. Partimizin mevcut siyasi faaliyetlerinin devamı mahiyetindeki bu yeni program, ‘Adım Adım 2023; Ahilerle Gününüz Bereketli Olsun’ teması altında sürdürülecektir” diye konuştu.

MHP İlçe Başkanı Selahattin Demiroğlu ise, “Adım Adım 2023 Ahilerle Gününüz Bereketli Olsun” ziyaretleri kapsamında MHP Milletvekillerini Boğazlıyan’da ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi, katılımcılara teşekkür etti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM