• DOLAR
  %0,16
 • EURO
  %0,05
 • ALTIN
  %0,26
 • BIST
  %5,16
MİLLİ PARKTA MUHTEŞEM YARIŞ

MİLLİ PARKTA MUHTEŞEM YARIŞ

Türkiye’nin ilk milli parkı olan Yozgat Çamlığı Milli Parkı’nda düzenlenen               bisiklet yarışmaları nefes kesti.

Türkiye’nin ilk milli parkı Yozgat Çamlığında belirlenen parkurda bisikletçiler derece yapabilmek için ter döktü. Büyük heyecan yaratan yarışlar dağlık alanlarda pedal çeviren sporcular, çamlığın eşsiz ve büyüleyici manzarası eşliğinde yarışmanın heyecanını yaşadı.

Vali Ziya Polat ve protokol üyelerini katılımı ile Yozgat Bisiklet Günleri kapsamında 14 kategoriden 149 sporcunun katıldığı yarışlarda dereceye girenlere ödülleri verildi.

Yozgat Valiliği himayesinde Orta Anadolu Kalkınma Ajansı koordinesinde Yozgat Belediyesi ve Türkiye Bisiklet Federasyonu işbirliğinde  düzenlenen Ulusal Dağ Bisiklet Yarışları, 14 kategoride 149 sporcunun katılımıyla gerçekleştirildi.

Türkiye’nin ilk milli parkı olan Yozgat Çamlığı Milli Parkı’nda düzenlenen yarışlar geçtiğimiz hafta sonu  gerçekleştirildi.

Büyükler, gençler, U17 ve U15 kategorilerinde birçok ilden gelen sporcunun katılımı ile düzenlenen Ulusal Dağ Bisikleti yarışları şehir merkezinde Yozgat Valisi Ziya Polat’ın startı ile ‘Sondan Eksiltme’ yarışlarıyla başladı.

Daha sonra Türkiye’nin ilk milli parkı Yozgat Çamlığında belirlenen parkurda bisikletçiler derece yapabilmek için ter döktü. Büyük heyecan yaratan yarışlar dağlık alanlarda pedal çeviren sporcular, çamlığın eşsiz ve büyüleyici manzarası eşliğinde yarışmanın heyecanını yaşadı.

Yozgat Valisi Ziya Polat ve protokol üyelerini katılımı ile Yozgat Bisiklet Günleri kapsamında 14 kategoriden 149 sporcunun katıldığı yarışlarda dereceye girenlere ödülleri verildi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM