• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
MİLYONLUK ÖDÜLE BİR ADIM KALMIŞTI

MİLYONLUK ÖDÜLE BİR ADIM KALMIŞTI

Yalçınkaya’nın Performansı Özgüyle Karşılandı

Boğazlıyanlı hemşerimiz Recep Murat Yalçınkaya, ATV’de yayınlanan “Kim Milyoner Olmak İster” yarışmasında göstermiş olduğu başarılı performansla başta yarışmanın sunucusu Kenan İmirzalıoğlu olmak üzere tüm Türkiye’nin takdirini kazandı.

Yarışmacı Recep Murat Yalçınkaya’nın yarışmadaki başarısı, izleyiciler arasında da geniş yankı uyandırdı. Yalçınkaya’nın kendine özgü üslubu ve özgüvenli cevapları, programa ayrı bir renk kattı. Programın sunucusu Kenan İmirzalıoğlu, Yalçınkaya’nın performansını övgüyle karşılayarak, onun başarılarını takdir etti. Zaman zaman, Yozgat ve İç Anadolu bölgelerinden sohbetlerin de olduğu yarışma büyük bir heyecanla takip edildi.

Yarışmacının, milyonluk ödül sorusuna yaklaşmasına rağmen yanlış cevap vererek elenmesi, hem izleyicileri hem de stüdyodakileri heyecanlandırdı. Yalçınkaya’nın annesinin spontane tepkisi de programa eğlenceli bir an katarken, Kenan İmirzalıoğlu’nun espri dolu yaklaşımı ise gülümsemelere neden oldu.

Boğazlıyanlı Recep Murat Yalçınkaya, “Kim Milyoner Olmak İster” yarışmasında gösterdiği performansla adından söz ettirdi.

Boğazlıyanlı hemşerimiz Recep Murat Yalçınkaya, ATV’de yayınlanan “Kim Milyoner Olmak İster” yarışmasında göstermiş olduğu başarılı performansla başta yarışmanın sunucusu Kenan İmirzalıoğlu olmak üzere tüm Türkiye’nin takdirini kazandı. Sempatik tavırları, kendine has üslubu ile iyi bir yarışma çıkaran ve Milyonluk soruya bir adım kala Yalçınkaya, doğru yanıtı veremeyerek yarışmadan 30 Bin TL’lik ödülle ayrıldı.

Boğazlıyanlı hemşerimiz Recep Murat Yalçınkaya, en çok kazandıran televizyon programı Kim Milyoner Olmak İster’e katıldı.

Sunuculuğunu Kenan İmirzalıoğlu’nun yaptığı, en çok seyredilen ve kazandıran yarışma programı ‘Kim Milyoner Olmak İster?’in yeni bölümü önceki gün akşam yayınlandı. Programda yarışmacı olarak Boğazlıyanlı hemşehrimiz Recep Murat Yalçınkaya’da katıldı.

Kenan İmirzalıoğlu’nun yönelttiği soruları büyük bir özgüvenle cevaplayan hemşehrimiz Yalçınkaya, 9. soruya kadar geldi.

Kenan İmirzalıoğlu’nun sunduğu Kim Milyoner Olmak İster’e katılan Yalçınkaya, milyonluk soruyu görmeye bir adım kala yanlış yanıt vererek yarışmadan elendi. Recep Murat Yalçınkaya’nın annesi ise oğlunun aldığı parayı duyunca ünlü sunucuya şöyle dedi.

Recep Murat Yalçınkaya iyi bir yarışma çıkarırken milyonluk soruyu görmeye bir adım kala doğru yanıtı veremedi. 11’inci 400 bin liralık soruya kadar ulaşan yarışmacının karşısına, “Fransa’nın en uzun kara sınırı hangi ülkeyledir?” sorusu çıktı.

ANNESİNİN TEPKİSİ GÜNDEM OLDU

Yarışmacı bir süre düşündükten sonra soruya ‘D- Almanya’ cevabını verdi. Ancak doğru cevap ‘C- Brezilya’ idi. Yarışmacı eğer soruya doğru cevap verseydi 1 milyon TL’lik büyük ödül sorusunu açtıracaktı ancak ne yazık ki elendi.

Yarışmacının verdiği cevap sonrası annesinin verdiği tepki ise Kenan İmirzaloğlu’nı güldürdü.

KENAN İMİRZALIOĞLU: NASİP Mİ GAZA MI GELDİ?

Anne Nuran Yalçınkaya oğluna, “Keşke çekilseydin Recep! 30 bin lirayla mı veda ediyor? Azmış Kenan bey! Canı sağ olsun. 200 ile ne güzel bir şeyler yapardık. Tüh bayağı da durduk burada” dedi.

Kenan İmirzalıoğlu ise anneye “Yarım saat önce 30 da yoktu. 200’ü görünce 30 az gelir. Nasip mi gaza geldi” dedi.

Recep Murat Yalçınkaya’nın yaşadığı deneyim, başarının ve cesaretin her an kendini gösterebileceğinin bir kanıtı olarak hafızalarda kalmaya devam edecek.

Milyonları ekrana kilitleyen yarışmaya katılarak güzel bir para ödülü kazanan Yalçınkaya’ya Boğazlıyan’dan da tebrik mesajları yağdı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM