• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
MİNAR; YOZGAT’A MİLYARLARCA LİRALIK YATIRIM YAPILDI

MİNAR; YOZGAT’A MİLYARLARCA LİRALIK YATIRIM YAPILDI

AK Parti Yozgat Milletvekili Adayı Avukat İskender Minar, Boğazlıyan AK Parti İlçe Seçim İrtibat Koordinasyon Merkezini ziyaret etti. Minar, burada yaptığı açıklamada, AK Parti iktidarları döneminde Yozgat ve ilçelerine milyarlarca TL’yi aşkın yatırım yapıldığını ve millet için eser ve çalışmaların hızla devam ettiğini söyledi. Minar, “Yozgatlı hemşehrilerimize kazandırdığımız eser ve hizmetlere, Türkiye Yüzyılı vizyonumuzla yenisini ekleyeceğiz” dedi.

Boğazlıyan AK Parti İlçe Seçim İrtibat Koordinasyon Merkezini ziyaret eden, esnaf ve vatandaşları ziyaret eden AK Parti Yozgat Milletvekili Adayı Avukat İskender Minar’a AK Parti İlçe Başkanı Osman Düğenci, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar, Ovakent Belediye Başkanı Yusuf Büyük, Sırçalı Belediye Başkanı Ferit Koçyiğit ve Yamaçlı Belediye Başkanı Şaban Altıntaş, İl Genel Meclis Üyeleri Mikayil Demir ve Muktat Erdem, partililer eşlik etti.

Minar, 14 Mayıs seçimlerinde de milletin güçlü desteğini alarak eser ve hizmet yarışına dolu dizgin devam edeceklerini ifade etti. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde Türkiye Yüzyılı’nı hep birlikte inşa edeceklerini belirten Minar, esnaf ziyaretleri yaparak vatandaşlarla sohbet etti. Minar, Boğazlıyan halkının istikrar ve iktidardan yana olacağına inandığını vurgulayarak seçimlerde önce dua, sonra destek istedi.

Minar, Boğazlıyan halkının önceki seçimlerde olduğu gibi 14 Mayıs’ta da istikrar ve iktidardan yana olacağına inandığını belirtti. Vatandaşlarla samimi bir şekilde sohbet eden Minar, onların sorunlarını dinledi ve çözüm önerileri sundu. Minar, “Halkımızın güveni ve desteğiyle birlikte çalışmalarımıza hız kesmeden devam edeceğiz” dedi.

Boğazlıyan’da sıcak ve muhabbetle karşılanan Milletvekili adayı Minar, “Milletin partisi olan AK Parti, 14 Mayıs seçimlerinde de milletimizin güçlü desteğini alarak eser ve hizmet yarışına 2002’den bu yana olduğu gibi dolu dizgin devam edecek.  Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde Türkiye Yüzyılı’nı hep birlikte inşa edeceğiz. Yaptıklarımız, yapacaklarımızın teminatıdır. Cumhuriyetimizin yeni yüzyılına güçlü bir başlangıç yapmak istiyoruz” diye konuştu.

Boğazlıyan halkının önceki seçimlerde olduğu gibi 14 Mayıs’ta da istikrar ve iktidardan yana olacağına inandığını vurgulayan Minar, “Her şey ülkemiz için. Her şey Yozgat ve Yozgatlı için. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde Yozgat’ta büyük bir dönüşüm ve gelişim yaşandı. AK Parti iktidarı olarak, Yozgat’ımıza her alanda yatırım yaptık, unutulmaz eserler ortaya koyduk. Milletimiz için eser ve çalışmalarımız çok şükür hızla devam etmekte. Çünkü bizim siyasetimiz eser ve hizmet siyaseti. AK Parti kadroları tüm kademeleriyle millete hizmetkâr olmak için göreve talip olmuş insanlardır” şeklinde konuştu.

Minar’ın ziyareti esnaf ve vatandaşlar tarafından sıcak ve samimi bir şekilde karşılandı. İlçe Başkanı Osman Düğenci de Minar’ın ziyaretinden duydukları memnuniyeti ifade ederek, AK Parti’nin Yozgat’ta ve Türkiye genelinde yaptığı hizmetlere yeni dönemde de artarak devam edeceğinin altını çizdi.

İlçede esnaf ziyaretinde bulunan ve vatandaşlarla da sohbet eden Milletvekili adayı İskender Minar, 14 Mayıs seçimlerinde önce dua, sonra destek istedi. (Hüseyin TARİKCİ)

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM