• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
MİTİNG GİBİ AÇILIŞ

MİTİNG GİBİ AÇILIŞ

14 Mayıs seçimleri öncesi Boğazlıyan’da Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Seçim Koordinasyon merkezinin açılışı gerçekleştirildi.

AK Parti Yozgat Milletvekili adayları Abdulkadir Akgül, Süleyman Şahan, İskender Minar ve Yusuf İbiş’in katılımı ile AK Parti Boğazlıyan Seçim Koordinasyon merkezinin açılışı coşkulu bir şekilde gerçekleştirildi.

AK Parti İl Başkanı Yusuf Başer, AK Parti Boğazlıyan İlçe Başkanı Osman Düğenci, Yönetim Kurulu Üyeleri, Belediye Başkanı Gökhan Coşar, Ovakent Belediye Başkanı Yusuf Büyük, Sırçalı Belediye Başkanı Ferit Koçyiğit, Yamaçlı Belediye Başkanı Şaban Altıntaş, İl Genel Meclis Üyeleri Muktat Erdem ve Mikayil Demir ile partililer ve coşkulu bir kalabalık eşliğinde (AK Parti) Seçim Koordinasyon merkezinin açılışı gerçekleştirildi.

AK Parti Yozgat Milletvekili adayI Abdulkadir Akgül, konuşmasında; “Tevazu, Samimiyet ve Gayretle yola devam. Sahadayız, Milletimizle biriz ve beraberiz. Boğazlıyan’lı hemşehrilerimizle gönül köprülerimizi sağlamlaştırıyoruz. Destek ve duaları için tüm hemşehrilerime teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

“Liderimizin izinde, AK Davamızın başarısı için doğru adımlarla yola devam edeceğiz” diyen

Akgül, ayrıca “İş kurmak isteyen gençlere seslenerek gelin bize sizlere yardımcı olalım Esnaf ve Sanatkarlar Odası olarak 60 milyon TL hazır, gerekirse bir 60 milyon daha göndeririz” şeklinde konuştu.

Ak Parti Yozgat Milletvekili adayı Süleyman Şahan ise, “Gece uyumadan, gündüz yorulmadan, bu şehrin her mahallesinde, sokağında, caddesinde ve köşesinde hatıralarının, ayak izlerinin olduğunu ve daha da fazlası olacağını söyledi. Sayın il başkanım bizlere Boğazlıyan’da bayramlaşma için gideceğiz demişti görüyorum ki; burada bayramlaşma değil mitinge gelmişiz hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi.

AK Parti Yozgat Milletvekili adayı İskender Minar da “Hemşerilerimizle bir araya gelerek kendilerine Türkiye Yüzyılını anlatıyoruz. Yozgat’ın ve Boğazlıyan’ın 14 Mayıs’ta Recep Tayyip Erdoğan’a ve AK Parti’ye yeniden en güçlü desteği vereceğine inancımız tam” dedi.

“Türkiye yüzyılı için doğru zaman doğru adam”

“Bizleri samimiyetle karşılayan ve hayırlı olsun dileklerini ileten bütün Boğazlıyan’lı hemşehrilerimize teşekkür ediyorum” diyen Minar, “Türkiye Yüzyılı için doğru zaman doğru adam” ve “Doğru adımlarla yola devam” sloganıyla yola çıktılarını söyledi.

AK Parti iktidarı döneminde Yozgat ve ilçelerinin önemli hizmetler aldığını da vurgulayan Minar, sağlıktan, tarıma, ekonomiden ulaşıma birçok alanda önemli yatırımların yapıldığına dikkati çekti.

AK Parti Yozgat Milletvekili Adayı Yusuf İbiş ise, “Kıymetli vatandaşlarımıza Cumhurbaşkanımızın selamlarını ileterek dua ve desteklerine talibiz” dedi.

AK Parti Boğazlıyan İlçe Başkanı Osman Düğenci de coşkulu kalabalığa teşekkür etti, “İnşallah Boğazlıyan yine 14 Mayıs’ta da tarih yazacaktır. Seçim Koordinasyon Merkezimizi coşkulu bir şekilde açtık. Kıymetli milletvekili adaylarımıza, il başkanımıza, belediye başkanlarımıza ve partililerimiz ile vatandaşlarımızın katılımı bizleri mutlu etti, durmak yok yola devam” şeklinde konuştu. (Erol TARİKCİ)

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM