• DOLAR
  %0,05
 • EURO
  %0,03
 • ALTIN
  %0,05
 • BIST
  %5,16
MİTİNG GİBİ BAYRAMLAŞMA

MİTİNG GİBİ BAYRAMLAŞMA

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Boğazlıyan İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen bayramlaşma programı partililerin yoğun katılımıyla gerçekleştirildi.

AK PARTİ BOĞAZLIYAN TEŞKİLATI’NDAN MİTİNG GİBİ BAYRAMLAŞMA

AK Parti’nin iddialı teşkilatlarından Boğazlıyan’da İlçe Başkanı Osman Düğenci ve yönetimi miting gibi bir bayramlaşma programına imza attı.

Adalet ve Kalkınma Partisi Boğazlıyan İlçe Başkanlığı’nın düzenlediği bayramlaşma programı miting havasında geçti. AK Parti Yozgat Milletvekili Başer, “Bu birlik beraberlikle inşallah 2023 seçimlerinde de Boğazlıyan bir kez daha tarih yazacak” dedi.

Siyasi partilerin bayramlaşma törenlerinin en hareketlisi Boğazlıyan’da yaşandı. İlçe Başkanı Osman Düğenci ve teşkilatı bayramlaşma programını miting havasında gerçekleştirdi. Bayramlaşma törenine AK Parti Yozgat Milletvekili Av. Yusuf Başer, Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar, Yozgat Belediye Başkanı Celal Köse, AK Parti İl Başkanı Yusuf Başer, AK Parti İlçe Başkanı Osman Düğenci, Ovakent Belediye Başkanı Yusuf Büyük, Yamaçlı Belediye Başkanı Şaban Altuntaş, Sırçalı Belediye Başkanı Ferit Koçyiğit, İl Genel Meclis Üyeleri Mikayil Demir ve Muktat Erdem, MHP İlçe Başkanı Selahattin Demiroğlu ve yönetim kurulu üyeleri, AK Parti Kadın ve Gençlik Kolları, STK temsilcileri, partililer ve vatandaşlar, öğretmenevinde düzenlenen programda hazır bulundu.

Programın açılış konuşmasını yapan AK Parti İlçe Başkanı Osman Düğenci, tüm Boğazlıyan halkının mübarek Ramazan Bayramını tebrik etti. Belediye Başkanı Gökhan Coşar, Yozgat Belediye Başkanı Celal Köse ve AK Parti İl Başkanı Yusuf Başer de birer konuşma yaparak Boğazlıyan halkının Ramazan Bayramını kutladı.

AK PARTİ’Yİ AYAKTA TUTAN SEVGİMİZDİR

AK Parti Yozgat Milletvekili Av. Yusuf Başer, konuşmasında 2023 seçimlerine değindi, Boğazlıyan’ın 2023’te de tarih yazacağına inandığını söyledi.

Tüm Türkiye’de gerçekleşen yatırım ve hizmetlerin Boğazlıyan’da da Yozgat’ta da gerçekleştiğine vurgu yapan Milletvekili Başer, “AK Parti’yi ayakta tutan sevgimizdir, birlik ve beraberliğimizdir” dedi.

Milletvekili Başer, “AK Parti’yi ayakta tutan, güçlü kılan, birbirimize olan sevgimizdir. Birbirimizi önemseyeceğiz. Tüm topluma değer veriyoruz. Aynı yolda bir ve beraber yürüyeceğiz. Boğazlıyan’da bu birliktelik var. AK Parti ailesi olarak gönüllere dokunmaya devam edeceğiz.

Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde bizler AK Parti olarak büyük bir aileyiz ve partimiz gücünü vatandaşlarımızdan alıyoruz. Cumhur ittifakı ile birlikte 2023 seçimlerinde de halkımız tercihini hizmetten yana, istikrardan yana ve büyük güçlü Türkiye yolunda kullanacağına inanıyorum” dedi.

Başer, “Millete hizmet davamızın değerli temsilcileri dava arkadaşlarımızın ve her daim desteklerini esirgemeyen  bayramlaşma coşkusuna katılım sağlayan hemşehrilerimin bayramlarını kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum” diye konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM