• DOLAR
  %0,13
 • EURO
  %0,09
 • ALTIN
  %-0,42
 • BIST
  %2,74
MİTİNGE BOĞAZLIYAN DAMGA VURDU

MİTİNGE BOĞAZLIYAN DAMGA VURDU

 

AK Parti Boğazlıyan İlçe Başkanı Osman Düğenci, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla Yozgat’ta  gerçekleştirilen mitingde kendilerini yalnız bırakmayan Boğazlıyanlı  vatandaşlara teşekkür etti.

“TARİHİ MİTİNG’E BOĞAZLIYAN DAMGASI”

“Boğazlıyan AK Gençlik Seninle Gurur Duyuyor” sloganı ile mitingde dikkat çeken Boğazlıyanlılar Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı Boğazlıyan’a davet etti. Erdoğan, Boğazlıyanlı gençlere; inşallah seçimlerden sonra teşekkür ziyaretlerini gerçekleştireceğiz” dedi.

Konuşmasında; sık sık Boğazlıyan’ı da dile getiren Cumhurbaşkanı Erdoğan, Boğazlıyan tarımına hayat veren Uzunlu Barajı Kapalı sulama sistemi ile jeotermal sıcak suya dikkat çekerek, termal suyun seralarda kullanılabilmesi imkânlarını devreye almak gerektiğine işaret etti, girişimcileri ve ilgili kurumları yatırım yapmaya davet etti, yapılan yatırım ve hizmetleri anlattı.

“BAŞKAN DÜĞENCİ; TEŞEKKÜR ETTİ”

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın katılımıyla gerçekleşen mitingin büyük bir coşkuyla düzenlendiğini belirten AK Parti Boğazlıyan İlçe Başkanı Osman Düğenci, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın teşrifleriyle çok coşkulu ve kalabalık bir miting gerçekleştirildiğini ifade etti.

Başkan Düğenci, “Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Boğazlıyan’ın Yozgat’ın ve tüm ilçelerin coşkusunu, inancını mitingde dile getirdi. Yozgat tarihinin en kalabalık ve en coşkulu mitingine ev sahipliği yaptı. Emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz” dedi.

31 Mart Pazar günü gerçekleştirilecek olan seçimle ilgili yoğun bir çalışma sürdüren AK Parti Boğazlıyan İlçe Teşkilatı’nda Başkan Osman Düğenci, mitingi değerlendirdi. Mitinge katılan tüm vatandaşlara, mitingin organizasyonunda görev alan partililere teşekkür eden Düğenci, Miting alanındaki mahşeri kalabalığın yanında doruklara çıkan coşkunun da görülmeye değer olduğuna dikkat çekti.

AK Parti Boğazlıyan İlçe Teşkilatı olarak ta Yozgat tarihinin en kalabalık, en coşkulu mitingini gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşadıklarını anlatan Düğenci, “Yozgat’ta da bu tarihi mitingde Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı adına ve namına yaraşır bir şekilde bağrına basarak, Boğazlıyan’dan da mitinge katılım sağlayan coşkulu kalabalığa teşekkür ederim” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM