• DOLAR
  13,5582
  %0,64
 • EURO
  15,3060
  %0,23
 • ALTIN
  799,00
  %0,69
 • BIST
  1.912,89
  %-4,89
Mitinge Davet

Mitinge Davet

AK Parti Boğazlıyan İlçe Başkanı Osman Düğenci, yarın gerçekleştirilecek olan büyük Boğazlıyan Mitingine tüm Boğazlıyan halkını davet etti. AK Parti İlçe Teşkilatı’nca düzenlenecek olan miting için hazırlıklar sürerken Başkan Osman Düğenci; 24 Haziran tarihinde yapılacak seçimlerin büyük önem taşıdığına dikkat çekti. Başkan Düğenci; “24 Haziran seçimleri bir kader seçimi ve en önemli seçimlerden birisidir. Ak kadroların yaptığı hizmetler ortada. Tüm Türkiye hizmet ağı ile donatılırken, Boğazlıyan’ımız da bu hizmetlerden faydalandı. Pazar günü Türkiye’miz için önemli bir seçim yapacağız. Bu seçimde seçmenin elini vicdanına koyarak oy kullanacağına inanıyorum” dedi.

Ak Parti Boğazlıyan İlçe Teşkilatı 24 Haziran öncesi seçim çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürüyor.

“Haydi Bayrağını Al Sende Gel” “Türkiye İçin” “Güçlü Meclis İçin” “Güçlü Hükümet İçin” “Geleceğimiz İçin” “Hep Birlikte Daha Güçlü Türkiye, Daha Güçlü Boğazlıyan İçin” 23 Haziran 2018 Cumartesi günü Saat 10:00 da Boğazlıyan Cumhuriyet Meydanı’nda ‘Ak Parti Mitinginde Buluşalım’ sloganı ile çalışmalarını sürdüren Ak Parti Boğazlıyan İlçe Teşkilatı, Ak Parti Yozgat Milletvekili adaylarının katılımı ile düzenlenecek olan büyük Boğazlıyan mitingine tüm Boğazlıyan halkını davet etti.

Yaklaşan 24 Haziran seçimleri öncesi Boğazlıyan Cumhuriyet meydanında coşkulu bir mitinge imza atmaya hazırlanan Ak Parti’nin mitingi yarın saat 10:00 da başlayacak.

Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bekir Bozdağ’ın yanısıra Ak Parti Yozgat Milletvekili adayları Yusuf Başer, Sibel Yıldırım ve İskender Minar, miting alanında hazır bulunup seçmenlere seslenecek.

“DÜĞENCİ, TÜM BOĞAZLIYAN’I DAVET ETTİ”

AK Parti İlçe Teşkilatı’nca düzenlenecek olan miting için hazırlıkların sürdüğünü belirten Ak Parti Boğazlıyan İlçe Başkanı Osman Düğenci, tüm Boğazlıyanlıları mitinge davet etti.

“Güçlü Meclis İçin” “Güçlü Hükümet İçin” “Geleceğimiz İçin” “Hep Birlikte Daha Güçlü Türkiye, Daha Güçlü Boğazlıyan İçin” 24 Haziran tarihinde yapılacak seçimlerin büyük önem taşıdığına dikkat çeken Başkan Düğenci, Boğazlıyan halkından mitinge destek vermelerini istedi.

24 Haziran seçimlerinin bir kader seçimi ve en önemli seçimlerden birisi olduğuna değinen Başkan Düğenci, “Ak kadroların yaptığı hizmetler ortada. Tüm Türkiye hizmet ağı ile donatılırken, Boğazlıyan’ımız da bu hizmetlerden faydalandı. Pazar günü Türkiye’miz için önemli bir seçim yapacağız. Bu seçimde seçmenin elini vicdanına koyarak oy kullanacağına inanıyorum” diye konuştu.

“SANDIĞA MUTLAKA GİDELİM”

Vatandaşların demokratik haklarından bir tanesi olan oy kullanma haklarını sandığa giderek gerçekleştirmelerinin de çok önemli olduğunu aktaran Başkan Düğenci, “24 Haziran seçimleri Ülkemiz ve Boğazlıyan’ımız için hayırlara vesile olsun. Seçim startının verilmesinin ardından çalışmalarımızı yoğun bir şekilde sürdürdük. Artık seçmenimiz sandıkta kararını verecek. Birlik, bereket bolluk için, Vakit Türkiye Vakti, Vakit Boğazlıyan vakti diyerek” sözlerini tamamladı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM