• DOLAR
  8,6580
  %1,55
 • EURO
  10,1795
  %1,20
 • ALTIN
  488,66
  %1,66
 • BIST
  1.419
  %0,10
Müftülük Personeline Başarı Belgesi

Müftülük Personeline Başarı Belgesi

Boğazlıyan Kaymakamlığı tarafından görevlerinde başarılı olan İlçe Müftülüğü personeline başarı belgesi verildi. Görevlerinde gösterdikleri azim ve üstün gayretlerinden dolayı taltif edilmeye layık görülen personele başarı belgelerini İlçe Müftüsü Mehmet Güler, takdim etti.

Yıl boyunca dini hizmetlerin yanısıra çeşitli sosyal ve kültürel etkinliklere imza atan Boğazlıyan Müftülüğü personeline       İlçe Kaymakamı Davut Sinanoğlu, tarafından “başarı belgesi” verildi.

Halkı bilinçlendirme ve örnek olma yolunda büyük görevler yüklenen din görevlileri “başarı belgesi” ile ödüllendirildi.

İlçe Müftüsü Mehmet Güler “Kaymakamımız Sayın Davut Sinanoğlu’nun bu taltiflerinden dolayı müteşekkirim. Çalışmalarında ve üstün gayretlerinden dolayı müftülüğümüz personeline teşekkür eder, başarılarının devamını diliyorum” dedi.

Müftülük personelinin üzerlerine düşen görevi layıkıyla yaptığını belirten Müftü Güler, “Sayın Kaymakamımız Davut Sinanoğlu, “Müftülüğümüzün çeşitli proje ve hizmet alanlarında üstün performans gösteren arkadaşlarımızı ‘Başarı Belgesi’ ile ödüllendirdi. Arkadaşlarımızı tebrik eder, her zaman desteğini üzerimizde hissettiğimiz sayın Kaymakamımıza ve desteklerini hiç esirgemeyen tüm Boğazlıyanlılara teşekkür ederim” diye konuştu.

Başarı belgelerine layık görülen din görevlilerinin gerek dini hizmetler gerekse sosyal ve kültürel etkinlikler ile projeler ve vatandaşlarla iç içe ve diyalog halinde olmalarının başarı belgesi almalarına hak kazanmalarına sebep olduğunu dile getiren Müftü Güler, “Tüm arkadaşlarımızın bu başarılı çalışmalarını takdirle karşılıyorum. Hepinize başarılar diliyorum” dedi.

Daha sonra; Müftü Güler, Boğazlıyan Kaymakamı Davut Sinanoğlu, imzalı başarı belgesini personele verdi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM