• DOLAR
  13,4985
  %-1,26
 • EURO
  15,3619
  %-1,06
 • ALTIN
  775,40
  %-0,39
 • BIST
  1.810
  %0,05
MUHTARLAR SORUNLARI AKTARDI

MUHTARLAR SORUNLARI AKTARDI

Yozgat il genelindeki muhtarlar Vali Çakır ile bir araya geldi. Vali Çakır, iletişimin çok önemli olduğunu belirterek, “Birbirimizi daha yakından tanıyalım, sorunlarımızı, dertlerimizi daha yakından konuşup çözmeye çalışalım. Mevsim itibariyle işler başladı. Köylerimizin sorunlarını bir aile gibi karşılıklı oturup konuşalım istedim. Sorunlarınızı dinleyeceğiz, çözümü noktasında çalışmalar yapacağız” dedi.

İl genelindeki mahalle ve köy muhtarlarının katılımı ile Vali Kadir Çakır başkanlığında toplantı gerçekleştirildi.

Büyük Sinema Kültür ve Sanat Merkezinde gerçekleşen toplantıda, mahalle ve köylerin sorunları masaya yatırıldı.

Vali Kadir Çakır, burada yaptığı konuşmada, iletişimin çok önemli olduğunu söyledi. “Birbirimizi daha yakından tanıyalım, sorunlarımızı, dertlerimizi daha yakından konuşup çözmeye çalışalım diye böyle bir toplantı organize etmek istedik” diyen Vali Çakır, şunları söyledi.

“Burada bütün muhtarlarımız, il genel meclis üyelerimiz, ilgili daire müdürlerimiz, kaymakamlarımız, vali yardımcılarımız var. Mevsim itibariyle işler başladı. Köylerimizin sorunlarını bir aile gibi karşılıklı oturup konuşalım istedim. Onun için böyle bir toplantı organize ettik. Sorunlarınızı dinleyeceğiz, sonrada gelen sıkıntı ve sorunlarınıza çözüm yolu arayacağız.”

Vali Çakır, daha sonra köylere yapılacak olan yatırımlar hakkında bilgiler verdi.

Konuşmanın ardından Vali Çakır başkanlığında oluşturulan komisyon, muhtarların ve köylerin sorunlarını dinleyip çözümü noktasında ilgili kurum yetkililerine talimatlarda bulunuldu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM