• DOLAR
  %0,13
 • EURO
  %0,09
 • ALTIN
  %-0,42
 • BIST
  %2,74
MUHTARLARLA HUZUR TOPLANTISI

MUHTARLARLA HUZUR TOPLANTISI

Boğazlıyan İlçe Emniyet Müdürü Hasan Şahin, muhtarlarla bir araya geldi. Şahin, merkezi idarenin ve yerel yönetimin vatandaşların arasındaki en önemli irtibat noktasının muhtarlar olduğunu söyledi.

31 Mart 2019 tarihinde yapılan seçim sonrası İlçe Emniyet Müdürlüğü lokalinde merkez mahalle Muhtarları ile tanışma toplantısında bir araya gelen Boğazlıyan İlçe Emniyet Müdürü Hasan Şahin, “Vatandaşlarımıza daha huzurlu bir ilçede yaşamaları için el birliğiyle çalışıyoruz. Bu alanları ortaya koymak için kamu idarecileri, muhtarlarımız ve vatandaşlarımızla bu konuda toplantılar düzenliyoruz” dedi.

Emniyet Müdürü Şahin, ev ile işyerlerinde meydana gelebilecek hırsızlıklara karşı alınacak tedbirler, mahalle sakinlerinin genel sorunları ve çözüm önerilerinin de görüşüldüğü toplantıda ayrıca ilçede yaşayan Suriyeli vatandaşlar ile ilgili geniş kapsamlı görüş alışverişinde bulunulduğunu, mahalle Muhtarlarının istek ve sorunlarının dinlendiğini ve bilgilendirmeler yapıldığını ifade etti.

Toplantıya; İlçe Emniyet Müdürü Hasan Şahin ile birlikte Komiser Yardımcısı Erdem Elhan ve Boğazlıyan Muhtarlar Derneği Başkanı ve Kaymakam Kemal Bey Mahallesi Muhtarı Zekeriye Cengiz, Aşağı Karakoç Mahallesi Muhtarı Hacı Osman Er, Aşağı Mahalle Muhtarı Hüseyin Babayiğit, Bağlarbaşı Mahallesi Muhtarı Salih Özmen, Bahçeler Mahallesi Muhtarı Erol Ersöz, Çarşı Mahallesi Muhtarı Derviş Tunçyürek, Kemaliye Mahallesi Muhtarı Memduh Çay, Mevlana Mahallesi Muhtarı Yavuz Batur, Yenidoğan Mahallesi Muhtarı Bülent Karasu, Yukarı Karakoç Mahallesi Muhtarı Tahir İnci ve Yukarı Mahalle Muhtarı Bahadır Yener Taşdelen katıldı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM