• DOLAR
  13,4530
  %0,57
 • EURO
  15,2434
  %0,66
 • ALTIN
  796,19
  %0,72
 • BIST
  2.014,21
  %-1,36
MUHTEŞEM KONGRE

MUHTEŞEM KONGRE

Başkan Recep Tayyip Erdoğan’ın 2023 manifestosunu açıklandığı AK Parti 7. Olağan Büyük Kongresi büyük bir coşku ve katılımla gerçekleşirken, AK Parti Boğazlıyan İlçe Teşkilatı da tam kadro kongrede yerini aldı. Sabah erken saatlerde Ankara’ya hareket eden AK Parti Boğazlıyan İlçe Teşkilatı’nda Başkan Osman Düğenci, ‘Türkiye için güven ve istikrar’ olan büyük kongrenin önemli bir milat olduğunu vurguladı, “Heyecanımız da hedeflerimiz gibi büyük. Kongreyi tam kadro ve büyük bir coşkuyla gerçekleştirdik” dedi.

 

“İnandığın yolda yürü” sloganı ile yapılan AK Parti 7. Olağan Büyük Kongresi büyük bir coşkuyla gerçekleşti. Başkan Recep Tayyip Erdoğan, tüm illeri selamlamasıyla başladığı konuşmasında, salonda büyük bir coşku yaşandı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın salona girişini büyük bir coşku ile karşılayan kalabalık sloganlar eşliğinde sevgi gösterilerinde bulundu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti 7. Olağan Büyük Kongresi’nde yaptığı konuşmada, “Uzunca bir süredir takip ettiğimiz rotamızın adı olan 2023 hedeflerimizi yeni bir başlangıç hâline dönüştürerek, 21. yüzyılı ve ötesini kuşatacak büyük ve güçlü Türkiye’yi inşa ediyoruz” dedi.

Başkan Erdoğan, Türkiye’nin değişim ve dönüşümüne vurgu yaptığı konuşmasında, önemli mesajlar da verdi.

AK BOĞAZLIYAN REİSİNİN YANINDA

AK Parti Boğazlıyan İlçe Teşkilatı da tam kadro kongrede yerini aldı. Sabah erken saatlerde Ankara’ya hareket eden AK Parti Boğazlıyan İlçe Teşkilatı’nda Başkan Osman Düğenci, “İnandığın yolda yürü sloganı ile yapılan 7. Olağan büyük Kongreyi büyük bir coşkuyla gerçekleştirdik” dedi.

DÜĞENCİ; TEŞEKKÜR ETTİ

Konuyla ilgili (gazetemize açıklamalarda bulunan) AK Parti Boğazlıyan İlçe Başkanı Osman Düğenci, “Heyecanımız da hedeflerimiz gibi büyük. 19 yıldır milletin ve hizmetin partisi olarak yoluna tavizsiz devam eden partimiz de bu davanın gönüllüleri olarak bu büyük coşkuyu ve tarihi günü bir kez daha yaşadık. Ankara’da gerçekleştirilen kongreye belediye başkanlarımız, parti yönetimimiz, kadın ve gençlik kolları ile partililerimiz yoğun katılım gösterdi. Herkese cani gönülden teşekkür ederim” diye konuştu.

Başkan Düğenci, şunları aktardı.

“Liderimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın her zaman destekçisi olacağız. Davasından ve yolundan asla sapmayan partimiz, milletimizin de inanç ve desteği ile güçlenerek yoluna devam edecektir. Büyük kongremiz bu yenilenme sürecinin vizyonunu ortaya koyarak hep birlikte yolumuza devam edeceğiz. AK Parti vaatlerin değil, icraatların partisidir. Milletinin hizmetkarlığından ödün vermeyecek, büyüyen ve güçlenen Türkiye’nin tesisi için çalışmalarımız da artarak devam edecek. Bu yolda önemli bir mihenk taşı olduğuna inandığımız büyük kongremizin ülkemize ve milletimize hayırlar getirmesini diliyorum.”

DÜĞENCİ; BOZDAĞ’A BAŞARI DİLEDİ

Başkan Osman Düğenci, kongrede Anayasa Komisyonu Başkanı ve AK Parti Yozgat Milletvekili sayın Bekir Bozdağ’ın da MKYK üyeliğine seçildiğini belirterek, “Sayın Bozdağ’ı tebrik ediyor, muvaffakıyetler diliyorum. Bakanımız, bu görevi de başarıyla yerine getirecektir” ifadelerine yer verdi.

BOĞAZLIYAN 2023’E HAZIR

Kongrenin yeni bir başlangıç olduğu ve 2023 seçimlerinin işaret fişeğinin de verildiğini anlatan Başkan Düğenci, “Millete hizmet yolunda emin adımlarla yürüyoruz. Boğazlıyan 2023’e hazır” şeklinde konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM